דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

בנט שעומד בראש ממשלת מדינת כל אזרחיה שר בצביעות “יזהיר לכם כוכב תורה”

בנאום נוסף בסדרת נאומי #דקה_על_הנדסת_תודעה אמר ח”כ אבי מעוז: “בנט שעשה טיפול המרה לבית היהודי – ביקר דווקא במחנה בני עקיבא”. מעוז כינה את הגעתו של בנט למחנה ‘הינדוס תודעת הנוער’ ו’ציניות’, והמליץ לחניכי בני עקיבא והוריהם “לא ליפול בפח הנדסת התודעה של ראש הממשלה בנט”.

הנאום המלא:

אדוני היו”ר,

נאום הנדסת תודעה מספר 23, והפעם על הינדוס תודעת הנוער.

ראש הממשלה בנט, שעשה טיפול המרה לבית היהודי והשתמש בו לצרכיו הפרטיים, ביקר דווקא במחנה הקיץ של בני עקיבא … איזו ציניות!!!

ראש הממשלה בנט, שבחר להקים ממשלה עם רודפי התורה, עם מוכרי ארצנו ועם תומכי אויבינו, ולא עם רוב העם המאמין, הלאומי והמחובר למסורת, דיבר בציניות על כך שהוא “נרגש כל פעם מחדש לפגוש את חניכיו של רבי עקיבא מניפים יחד את דגל עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל”.

ראש הממשלה בנט, שעומד בראש ממשלת מדינת כל אזרחיה ומחיקת הזהות היהודית של המדינה, שר בצביעות עם החניכים “יזהיר לכם כוכב תורה” ו”ראשינו בעמקי תורתה”.

אני ממליץ לחניכי בני עקיבא והוריהם מהציונות הדתית לא ליפול בפח הנדסת התודעה של ראש הממשלה בנט.

צילום: נועם מושקוביץ דוברות הכנסת

נעם ברשת


יוליה, לפי איזה קריטריונים החלטתם להכניס את הרפורמה לחוק ההסדרים? ח"כ אבי מעוז שאל את השאלה הזו מספר פעמים בוועדת הכנסת ולא קיבל תשובה. אולי את תצליחי לענות?
תודה מראש! https://t.co/DbezH8qktS
noamparty photo
Yulia Malinovsky יוליה מלינובסקי @YuliaMalinovsky
לציונות הדתית יש מקום לנציג בוועדה. ח"כ אבי מעוז בהחלט מוזמן להשתתף בדיוני הוועדה ולקחת חלק מהותי בהם. לכולם ברור שרפורמת הכשרות נחוצה וחשובה ולצערי יש גורמים שרוצים לשמר את מה שהיה במקום לחשוב על מה שיהיה וחבל שח"כ אבי מעוז משרת את האינטרסים שלהם במקום לדאוג לכלל הציבור בישראל https://t.co/Dzowxt0PfK

בעקבות קידום רפרומת הכשרות של השר כהנא באופן פחדני ולא דמוקרטי בתוך חוק ההסדרים, בניסיון למנוע דיון ציבורי רציני בנושא - עתר ח"כ אבי מעוז לבג"ץ בדרישה לפצל את הרפורמה מחוק ההסדרים.
לא נאפשר לרה"מ בנט ולשר כהנא לשנות באופן דרמטי את אופיה של המדינה, ולעשות זאת במחטף ובמחשכים. https://t.co/MkrBVeHBqH
noamparty photo