דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

הכנסת תדון בהפרת החוק של קריב ברחבת הכותל המערבי

היום (ד’) תדון הכנסת בהצעה לסדר דחופה של חברי הכנסת אבי מעוז (הציונות הדתית) יואב בן צור (ש”ס) ומשה גפני (יהדות התורה) בעקבות הפרובוקציה של חה”כ גלעד קריב ברחבת הכותל בשבוע שעבר.

לקראת הדיון אמר יו”ר נעם אבי מעוז “בשבוע שעבר ניצל ח”כ, רבאיי רפורמי, את חסינותו הפרלמנטרית כדי לעבור על החוק ולהכניס ספר תורה פרטי לרחבת הכותל המערבי, ואף העז פניו ונכנס לעזרת הנשים, במסגרת מאבקו המשותף עם נשות הפרובוקציה.

הפרובוקציה בכותל הייתה המחשה מעולה למי שטרם הבין את מגמות התנועה הרפורמית, שבהנדסת תודעה יש מי שמכנה אותה ואת התנועה הקונסרבטיבית כ’זרמים ביהדות’. מי שממציא דרך חדשה מכח דמיונותיו והזיותיו, גם אם הוא יהודי, איננו הופך להיות זרם ביהדות”, אומר מעוז.

מעוז הוסיף כי “מי ששייך לתנועה הרפורמית, שמזמן ניתקה את עצמה ממאוויי הגאולה ובניין בית המקדש, אבל משתמש בכותל המערבי כקרדום לקידום המאבק שלו למען הלגיטימיות שהוא מבקש להשיג, תוך שהוא מחולל פרובוקציה, מחלל קדושת ספר תורה ורומס את כבודן של המתפללות בעזרת הנשים, בוודאי שהוא איננו זרם ביהדות, אלא זרם בפרוגרסיביות הקיצונית שנאבקת כנגד זהותה היהודית היחידה והנאמנה של מדינת ישראל.

אחרי הכל, גם הנצרות באה לעולם על ידי יהודים, וזה כמובן, לא הופך אותה להיות זרם ביהדות”, הוסיף הח”כ.

ההצעה לסדר אוחדה עם בקשה של חברי הכנסת מוסי רז (מרץ) ואלון טל (כחול לבן) שביקשו לדון בעניינו של רב הכותל הרב רבינוביץ. חה”כ מעוז חיזק את הרב רבינוביץ “אני רוצה לחזק את ידיו של הרב שמואל רבינוביץ’, רב הכותל והמקומות הקדושים, אל מול המתקפות הפראיות עליו, כולל ניסיונות לקשר פרשיות של בני משפחתו אליו. כל זה הוא רק במטרה אחת ויחידה – לפגוע בו כדי לקדם את מתווה הכותל. בע”ה לא יקום ולא יהיה. ומכאן אני פונה לרב רבינוביץ’ – חזק ואמץ!”, סיים מעוז.

תמונה ראשית: תפילה בכותל צילום חדשות הכותל הנמערבי

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo