דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

הנדסת תודעה בזמן אמת: כך מדבר גדול הקומבינטורים על המחנה האמוני כולו

בנאום #דקה_על_הנדסת_תודעה מספר 17 מראה ח”כ אבי מעוז כיצד ראש הממשלה מהנדס תודעה, לאחר נפילת ‘חוק האזרחות’ שניסה להעביר

הנאום המלא:

נאום הנדסת תודעה מספר 17 והפעם הדגמה חיה מהשעות האחרונות ומההצבעה האחרונה. מי שהפרו את כל ההבטחות שלהם לציבור אומרים על מי שנשאר נאמן לערכיו ולהבטחותיו לבוחר – ‘אי אפשר לסמוך עליו’.מי שמכרו את הערכים בשביל לממש פנטזיה על שלטון וראשות ממשלה אומרים על מי שבוחר באידיאולוגיה – ‘בא לחפש כיסא’. מי שהפנה עורף לרבותיו ולדרכו, אומר על מי שהציג עמוד שידרה ערכי – ‘עשה מעשה נבלה ולא מעשה אידאולוגי’.

מי שהתגלה כגדול הקומבינטורים בפוליטיקה הישראלית ומכר את זהותה היהודית של מדינת ישראל ואת ביטחונה תמורת תואר ושיירת רכבים אומר על המחנה הלאומי-יהודי בכנסת, שהם פגעו פגיעה ישירה בביטחון המדינה מתוך איזושהי מרירות ותסכול, ובחרו בפוליטיקה קטנה על פני טובת אזרחי ישראל. ככה מהנדסים תודעה. אני ממליץ לאזרחי ישראל לדבוק באמת, בערכים ובהבטחות, כי סוף האמת לנצח”

קרדיט תמונה ראשית: מרילנד- עמוס גלעד

נעם ברשת


יוליה, לפי איזה קריטריונים החלטתם להכניס את הרפורמה לחוק ההסדרים? ח"כ אבי מעוז שאל את השאלה הזו מספר פעמים בוועדת הכנסת ולא קיבל תשובה. אולי את תצליחי לענות?
תודה מראש! https://t.co/DbezH8qktS
noamparty photo
Yulia Malinovsky יוליה מלינובסקי @YuliaMalinovsky
לציונות הדתית יש מקום לנציג בוועדה. ח"כ אבי מעוז בהחלט מוזמן להשתתף בדיוני הוועדה ולקחת חלק מהותי בהם. לכולם ברור שרפורמת הכשרות נחוצה וחשובה ולצערי יש גורמים שרוצים לשמר את מה שהיה במקום לחשוב על מה שיהיה וחבל שח"כ אבי מעוז משרת את האינטרסים שלהם במקום לדאוג לכלל הציבור בישראל https://t.co/Dzowxt0PfK

בעקבות קידום רפרומת הכשרות של השר כהנא באופן פחדני ולא דמוקרטי בתוך חוק ההסדרים, בניסיון למנוע דיון ציבורי רציני בנושא - עתר ח"כ אבי מעוז לבג"ץ בדרישה לפצל את הרפורמה מחוק ההסדרים.
לא נאפשר לרה"מ בנט ולשר כהנא לשנות באופן דרמטי את אופיה של המדינה, ולעשות זאת במחטף ובמחשכים. https://t.co/MkrBVeHBqH
noamparty photo