דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

הסדר פונדקאות? סחר פוסטמודרני ברחמי נשים ובילדים

בנאום #דקה_על_הנדסת_תודעה מספר 18 מתייחס ח”כ אבי מעוז לפסיקת שופטי בג”ץ ששוב עושים הכל להרוס את מבנה המשפחה בישראל

נאום הנדסת תודעה מספר 18 – פונדקאות הנאום המלא:

אדוני היו”ר

נאום הנדסת התודעה מספר 18, והפעם על בג”ץ הפונדקאות.

פסק הדין הטרי מהווה דוגמה קלאסית לאופן שבו שופטי העליון מנהלים מכבסת מילים והנדסת תודעה מהסוג היותר חריף ומסוכן, ועל כן אני רוצה לבאר כמה מהמושגים בהם השתמשו השופטים.

‘הזכות להורות’ – העדפת זכות של אנשים מבוגרים על פני זכותם של ילדים להכיר את אבא ואמא שלהם ולגדול תחת חסותם, ולא להגיע לעולם כיתומים מלידה.

‘הזכות לשוויון’ – השוואה מוזרה בין בעיה רפואית שמונעת מאישה להרות לבין רצון של גבר להביא לעולם ילד, באופן שיקל עליו להעלים את האמא.

‘הסדר פונדקאות’ – סחר פסול בתינוקות, ברחמי נשים ובביציות שלהן, תוך ניצול מצוקות כלכליות, במטרה לספק אג’נדות פוסטמודרניות.

אני ממליץ לממשלת ישראל להעמיד את שופטי בג”ץ במקומם הנכון במבנה השלטוני שלנו, ולמנוע מהם מלכפות את עולם הערכים המעוות שלהם על אזרחי מדינת ישראל.

צילום תמונה ראשית: דוברות הרשות השופטת

נעם ברשת


יוליה, לפי איזה קריטריונים החלטתם להכניס את הרפורמה לחוק ההסדרים? ח"כ אבי מעוז שאל את השאלה הזו מספר פעמים בוועדת הכנסת ולא קיבל תשובה. אולי את תצליחי לענות?
תודה מראש! https://t.co/DbezH8qktS
noamparty photo
Yulia Malinovsky יוליה מלינובסקי @YuliaMalinovsky
לציונות הדתית יש מקום לנציג בוועדה. ח"כ אבי מעוז בהחלט מוזמן להשתתף בדיוני הוועדה ולקחת חלק מהותי בהם. לכולם ברור שרפורמת הכשרות נחוצה וחשובה ולצערי יש גורמים שרוצים לשמר את מה שהיה במקום לחשוב על מה שיהיה וחבל שח"כ אבי מעוז משרת את האינטרסים שלהם במקום לדאוג לכלל הציבור בישראל https://t.co/Dzowxt0PfK

בעקבות קידום רפרומת הכשרות של השר כהנא באופן פחדני ולא דמוקרטי בתוך חוק ההסדרים, בניסיון למנוע דיון ציבורי רציני בנושא - עתר ח"כ אבי מעוז לבג"ץ בדרישה לפצל את הרפורמה מחוק ההסדרים.
לא נאפשר לרה"מ בנט ולשר כהנא לשנות באופן דרמטי את אופיה של המדינה, ולעשות זאת במחטף ובמחשכים. https://t.co/MkrBVeHBqH
noamparty photo