דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

הרב עודד וולנסקי בכנס פעילים: “בתוך המציאות הפוליטית המאוד מסובכת של ימים אלה, הופיעה נקודת אור, ראש גשר – מפלגת נעם”

בכנס פעילי נעם בהר חומה שבירושלים, שנערך כחלק מהפעילות לחיזוק מפקד נעם, נשא הרב עודד וולנסקי, ר”מ בישיבת הר המור, דברים מחזקים ומרגשים.

הרב עודד:

“בתוך המציאות הפוליטית המאוד מסובכת של ימים אלה, הופיע נקודת אור, ראש גשר – מפלגת נעם, שראשה ידידי חבר הכנסת אבי מעוז. היא מאירה באור יקרות, ואומרת את האמת! בעולם של הרבה ריחוק מהאמת – נעם אומרת את האמת באומץ.

התכנסנו להתנדב להעצים את החידוש המבורך הזה בחיי הציבור של עם ישראל, כדי שראש הגשר הזה יהפך לאחיזה איתנה. בשביל זה צריך להתפקד ולפקוד, צריך ‘לך כנוס את כל היהודים’.

במידה ונתאגד יחד כאיש אחד בלב אחד, וניגש אל הרבה מאחינו בני ישראל, ונאסוף אותם כעמיר גרנה תחת הדגל המיוחד, המבורך של נעם – הרי שאנחנו בונים ממש את האומה, ומעצימים ומחזקים אותה ממקור קודשה האלוקי. על ידי זה אנחנו מביאים ברכה גדולה לאומה, למדינה.

אנחנו נגיד בתחילת ה’יוצרות’ בראש השנה – אור עולם באוצר חיים אורות מאופל אמר ויהי. זה מה שאנחנו צריכים לעשות. החלש יאמר חזק אני, ומי בז ליום קטנות.בעזרת ה’, בסיועכם וסיוע הרבה אחרים, נצליח לבצר את תנועת נעם בעם ישראל לשם ולתהילה ולתפארת.

אנחנו נגיד כותבנו בספר החיים מלך חפץ בחיים למענך אלקים חיים. בעזרת ה’ נזכה לשים עצמנו שיריים לכתיבה הזאת”.

נעם ברשת


יוליה, לפי איזה קריטריונים החלטתם להכניס את הרפורמה לחוק ההסדרים? ח"כ אבי מעוז שאל את השאלה הזו מספר פעמים בוועדת הכנסת ולא קיבל תשובה. אולי את תצליחי לענות?
תודה מראש! https://t.co/DbezH8qktS
noamparty photo
Yulia Malinovsky יוליה מלינובסקי @YuliaMalinovsky
לציונות הדתית יש מקום לנציג בוועדה. ח"כ אבי מעוז בהחלט מוזמן להשתתף בדיוני הוועדה ולקחת חלק מהותי בהם. לכולם ברור שרפורמת הכשרות נחוצה וחשובה ולצערי יש גורמים שרוצים לשמר את מה שהיה במקום לחשוב על מה שיהיה וחבל שח"כ אבי מעוז משרת את האינטרסים שלהם במקום לדאוג לכלל הציבור בישראל https://t.co/Dzowxt0PfK

בעקבות קידום רפרומת הכשרות של השר כהנא באופן פחדני ולא דמוקרטי בתוך חוק ההסדרים, בניסיון למנוע דיון ציבורי רציני בנושא - עתר ח"כ אבי מעוז לבג"ץ בדרישה לפצל את הרפורמה מחוק ההסדרים.
לא נאפשר לרה"מ בנט ולשר כהנא לשנות באופן דרמטי את אופיה של המדינה, ולעשות זאת במחטף ובמחשכים. https://t.co/MkrBVeHBqH
noamparty photo