דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

חה”כ אבי מעוז “ה-BDS חי ונושם בממשלת ישראל – בושה”

יו”ר מפלגת נעם, חה”כ אבי מעוז (הציונות הדתית), הגיב לדבריו של חבר הקואליצה חה”כ מוסי רז, שהביע תמיכה בהחלטת ממשלת בלגיה לסמן מוצרים מההתנחלויות “ה-BDS חי ונושם בכנסת ישראל ובממשלת ישראל, בושה. החרמות וסימון מוצרים מחזירים אותנו לתקופות אפלות בהיסטוריה היהודית, וכיום חבר בממשלת בנט מביע תמיכה באנטישמיות החדשה, ובסימון מוצרים מארץ ישראל, רק בגלל שהם מיוצרים ע”י יהודים בארץ ישראל. עצוב שאלו האנשים שבנט, כהנא, שקד ואורבך עובדים איתם כתף אל כתף.

ממשלה שמכבדת את עצמה ואת העם היהודי חייבת להבהיר עוד היום שמוסי רז הוא לא חלק מהקואליציה ומהממשלה. זו ממשלה שמסוכנת לישראל, מסוכנת לביטחון, מסוכנת לזהות היהודית – ממשלת BDS, והיא חייבת לעבור מן הארץ”, הוסיף הח”כ.

תמונה ראשית: הפגנות נגד ישראל בלונדון. צילום: שאטרסטוק

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo