דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

חה”כ מעוז לנציב שרות המדינה : ארגון שמאל קיצוני מעניק ימי עיון בחינם ליועצי השרים והמנכ”לים – דורש את התערבותך

‏ארגון השאמל הקיצוני ‘אידיאה’ יערוך ימי עיון ללא עלות במלון רויאל ביץ בתל אביב, ליועצי השרים והמנכ”לים במשרדי הממשלה, כך חושף יו”ר מפלגת נעם, חה”כ אבי מעוז (הציונות הדתית). הפרסום לימי העיון, מופץ בצורה דסקרטית ושקטה בין היועצי והעוזרים במשרדי הממשלה. בהזמנה נכתב ע”י ארגון השמאל הקיצוני ‘אידיאה’ “קיבלתם הזמנה מאיתנו לשלושה ימי עיון מרתקים ומועילים, שמטרתם לעזור לכם לעבוד טוב יותר, יחד ולחוד. כפי שראיתם כל יום יוקדש לנושא אחר ויספק לכם כלים פרקטיים והבנה תיאורטית של העבודה בלשכת השר/ה, מול הדרג המקצועי, מול משרדים אחרים, בהובלת תהליכים ושינויים בעלי משמעות. אנא הכניסו את פרטיכם וסמנו את ימי העיון אליהם אתם רוצים להירשם!”, נכתב בהזמנה.

החשיפה מגיעה בעקבות פניה של גורם באחד ממשרדי הממשלה למוקד הנדסת התודעה של מפלגת נעם.

בעקבות הפניה פנה חה”כ מעוז לפרופ’ דניאל הרשקוביץ, ‏נציב שירות המדינה, בבקשה כי ימנע את השתתפות עובדי המדינה בהכשרות הארגון “‏’אידאה’ הוא מרכז לדמוקרטיה-ליברלית שהוקם בשנת 2017 במטרה ‘לקדם סדר יום דמוקרטי-ליברלי ‏במרחב הציבורי בישראל’. על פי פרסומיו, מרכז ‘אידאה’ מקיים הכשרות לעובדי לשכות שרים ומנכ”לים. ‏מפניות אלי על ידי פקידים בשירות המדינה עולה, כי מרכז אידאה מזמין עובדים בכירים במשרדי הממשלה ‏להשתלמויות בבתי מלון ללא תשלום”, כתב מעוז לנציב.

‏לדבריו “השתלמות בחינם כמוה כמתן טובת הנאה, ועולה חשש שלמרכז ‘אידאה’ יש עניין לקנות לעצמו השפעה בקרב ‏הפקידות הבכירה במדינה. ‏מדובר במרכז בעל אג’נדת שמאל רדיקלי, שמקדם סדר יום פוליטי מובהק ורעיונות פרוגרסיביים. כולל ‏נושאים כמו: הסכסוך הישראלי פלסטיני, מגדר, פמיניזם, להט”ב, דת ומדינה ועוד. בין מקורות המימון של המרכז נמצאת גם הקרן החדשה לישראל, וכן קרן קונרד אדנאואר וקרן היינריך בל ‏שהינן קרנות גרמניות פוליטיות בעלות אג’נדת שמאל רדיקלי”, כתב מעוז לנציב.

לסיום, ביקש יו”ר נעם מהנציב למנוע את השתתפות עובדי המדינה בהכשרות של ארגון השמאל “‏אבקש את הנחייתך למניעת השתתפות עובדי מדינה בהכשרות אלו”, סיים.

ארגון השמאל הקיצוני אידיאה מגדיר עצמו באתר הארגון כארגון אשר מטרתו לקדם סדר יום דמוקרטי- ליברלי במרחב הציבורי בישראל. הם מציינים כי “אידאה פועלת ליצירת תשתיות ארוכות טווח למחנה פוליטי דמוקרטי-ליברלי בישראל על ידי בניית רשת של מנהיגות ומנהיגים בעלי תפקידים בכירים במערכות הציבוריות”. נציין כי הארגון נתמך ע”י כסף זר באמצעות קרנות גרמניות וכן וע”י הקרן החדשה לישראל במאות אלפי שקלים בשנה.

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo