דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

חה”כ מעוז “צהלות הקואליציה על אישור תקציב – הנדסת תודעה”

יו”ר מפלגת נעם חה”כ אבי מעוז (הציונות הדתית), המשיך היום (שני) במליאת הכנסת בסדרת נאומי הנדסת תודעה. היום דיבר מעוז על “חגיגות אישור התקציב” כלשונו, שערכו חברי הקואליציה.

“ביום שישי, ה’ באייר תש”ח, לאחר סיום הכרזת העצמאות, פרץ הקהל שעמד מחוץ לאולם בריקודים, וכפי שנכתב עשור לאחר מכן – כָּל הָאָרֶץ דְּגָלִים דְּגָלִים, עַם רוֹקֵד גַּלִּים גַּלִים, עַם שָׂמֵחַ, טַף צוֹהֵל, חַג הַיּוֹם לְיִשְׂרָאֵל”, ציטט חה”כ מעוז מהשיר “כל הארץ דגלים”.

“ביום שישי האחרון צהלו ראשי הקואליציה, באופן שנדמה היה שהנה עם ישראל יוצא לרחובות בריקודים סוערים לרגל המאורע ההיסטורי – תקציב המדינה אושר!!! עוד סוג של הנדסת תודעה”, קובע מעוז.

לדבריו “באותו יום שישי ה’ באייר תש”ח התממש חלום הדורות לאחר אלפיים שנות גלות, ועל כך פרצה השמחה. ביום שישי האחרון, בסך הכל אושר תקציב לאחר פחות משנתיים, וגם הוא ברוב דחוק שהושג ע”י שוחד ושלמונים. לא מאורע היסטורי כלל וכלל. אני ממליץ לאזרחי ישראל שלא להתפתות אחר הצהרות הרהב הריקות של ראש הממשלה בנט וחבריו”, סיים מעוז.

צילום תמונה ראשית: נעם מושקוביץ דוברות הכנסת

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo