דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

ח”כ אבי מעוז במפגש עם פעילים “בבחירות הוכח כשמשלבים זרועות ורצים בבלוק טכני – התוצאה טובה בהרבה מאשר אחידות”

יו”ר מפלגת נעם, חה”כ אבי מעוז (הציונות הדתית) השתתף אמש (ה’) בכנס פעילים של המפלגה בגבעת אולגה. בכנס, בו השתתפו כ-60 פעילים, דיבר חה”כ אבי מעוז על העשיה הפרלמנטרית ועל מבצע ההתפקדות שעורכת המפלגה בימים אלו.

מעוז דיבר על הריצה בבלוק טכני מאוחד בבחירות האחרונות “בבחירות האחרונות הוכח כשכל אחד מהכוחות השונים בציונות הדתית בונה את עצמו בנפרד, ובבחירות משלבים זרועות ורצים בבלוק טכני – התוצאה טובה בהרבה מאשר אחידות מלאה בה כל כוח צריך ‘להנמיך’ את קולו הייחודי, חשוב להכניס לתוך הבלוק הזה את כלל הכוחות שחלקם ברגע האחרון נשארו בחוץ”, הוסיף מעוז.

מעוז הודה לפעילים על ההירתמות למפקד, וקרא להם להמשיך ולפקוד עוד פעילים חדשים ולהרחיב המפלגה “תתפקדו ותפעלו לפקוד אחרים, הידיעה שיש רבים שמצטרפים למפלגה, ואני שליח שלהם היא הנותנת כוחות לפעול, ב”ה המפקד מצליח, ואנחנו רואים רבים שמצטרפים בניהם רבנים, ואנשים ממגזרים שלא ציפינו, חשוב להמשיך”, הוסיף.

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo