ח”כ אבי מעוז על ראש הממשלה בנט “הכו בחרדים והצילו את הממשלה”

ח”כ אבי מעוז יו”ר מפלגת נעם התייחס במליאת הכנסת לאמירת רה”מ בנט על הגבלת השפעת החרדים “בכך הוא מגלה את פרצופו.. מנסים להנדס את תודעת אזרחי ישראל כאילו הבעיה היא בציבור החרדי”. בסוף דבריו המליץ ח”כ מעוז לבנט “בוש, היכלם והתפטר”.

המשך קריאה

דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

ח”כ אבי מעוז על ראש הממשלה בנט “הכו בחרדים והצילו את הממשלה”

ח"כ אבי מעוז יו"ר מפלגת נעם התייחס במליאת הכנסת לאמירת רה"מ בנט על הגבלת השפעת החרדים "בכך הוא מגלה את פרצופו.. מנסים להנדס את תודעת אזרחי ישראל כאילו הבעיה היא בציבור החרדי". בסוף דבריו המליץ ח"כ מעוז לבנט "בוש, היכלם והתפטר".

במהלך נאום נוסף בסדרת ‘נאומי הנדסת תודעה בני דקה’ אמש (ג’) בכנסת התייחס יו”ר מפלגת נעם חה”כ אבי מעוז (הציונות הדתית) לאמירת ראש הממשלה נפתלי בנט על הגבלת השפעת החרדים בממשלה ובפוליטיקה.

בנאום הזכיר חה”כ מעוז כיצד לפני הקמת הממשלה אמר בנט לציבור “כראש ממשלה, אדאג לציבור החרדי ולעולם התורה. לאזרחי המדינה החרדים אני אומר, שוב: אין לכם מה לדאוג”.

לאחר מכן אמר כי “מי שהקים ממשלה במרמה, נכלוליות וציניות, חושף היום לאיזו דאגה לעולם החרדי הוא התכוון – הוא שמח שיש חרדים, אבל צריך להגביל את ההשפעה הפוליטית שלהם.

בכך הוא מגלה את פרצופו, שיחד עם חבריו – שר האוצר בעל המריצות למזבלה ושר החוץ בעל סרטון סחטנות הכסף, הם מנסים להנדס את תודעת אזרחי ישראל כאילו כל הבעיה היא בציבור החרדי”, הסביר ח”כ מעוז.

“באנלוגיה לשיטת האנטישמים בעבר – ‘הכו בחרדים והצילו את הממשלה'”, הוסיף מעוז. לסיום המליץ מעוז לבנט “בוש, היכלם והתפטר”.

צילום תמונה ראשית: דוברות הכנסת נעם מושקוביץ

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo