דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

ח”כ מעוז בהפגנת הימין: “עם ישראל לא ישתוק לנוכח ניסיון הפיכת המדינה היהודית למדינת כל אזרחיה”

ח"כ אבי מעוז השתתף יחד עם האלפים להפגנה בעד המשך קיומה של הישיבה בחומש. "נמחה וניאבק עד שהממשלה הרעה הזאת תיפול ותעבור מן העולם"

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז (הציונות הדתית) השתתף הערב במחאה מול משרד ראש הממשלה בירושלים במחאה על מדיניות הממשלה, במלאות שלושים יום להירצחו של יהודה דימנטמן הי”ד בפיגוע ירי סמוך לחומש. “בספר שמואל כתוב שאבנר היכה את עשהאל בחניתו ‘אל החומש’. מפרש שם המצודות: “אל צלע החמישית, שהוא על הלב”. באנו היום לזעוק על דמו של יהודה הי”ד שנשפך במאבק על התורה והארץ. באנו היום לזעוק על הניסיון והרצון להרוס את הישיבה בחומש כהמשך למעשה העקירה והגירוש בתשס”ה. אבל בעיקר באנו היום לזעוק על הלב”.

“אותה היד שהכניסה את תומכי אויבינו לתוך הממשלה ונכנעת פעם אחר פעם לכל דרישותיהם, היא אותה היד שמרימה כעת את הגרזן על לימוד התורה וההתיישבות בלב השומרון, והיא אותה היד ששולחת את אצבעותיה על מנת לטשטש ולבלבל את כל מה שמבטא את זהותה היהודית של המדינה. מתוך ההתעוררות שלכם, ומתוך ההתעוררות של עוד רבים רבים בעמנו הגדול, עם ישראל לא ישתוק יותר”.

“נמחה כנגד הרפיסות והכניעה מול אויבינו תומכי הטרור. נמחה כנגד ניסיונות השתקת קול התורה ברחבי ארץ ישראל. נמחה כנגד מחיקת הזהות היהודית והניסיון להפוך את מדינת ישראל ממדינה יהודית למדינת כל אזרחיה. נמחה וניאבק עד שהממשלה הרעה הזאת תיפול ותעבור מן העולם”.

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח״כ מעוז: "אין גבול לציניות של ממשלת בנט-לפיד-עבאס. מה שמעניין את חברי הממשלה זה רק כותרות. ממשלה בכאילו, מחליטה על פינוי בכאילו של היישוב הערבי הבלתי חוקי חאן אל אחמר. ראש הממשלה בכאילו בנט, וחבורת ימינה בכאילו, מסייעים לרשות הפלסטינית להשתלט על שטחי ארצנו על אמת" https://t.co/n1aBaOWF7S noamparty photo
ח"כ אבי מעוז: זה הזמן לעשות מעשה ולחזק את זהותה היהודית של המדינה!

התפקדו עכשיו - https://t.co/Xc4s7NktYQ https://t.co/tLxK1Gpk7Y