דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

ח”כ מעוז בפנייה לרה”מ בנט: “לשפל נורא שכזה אתם מעוניינים להגיע?”

חבר הכנסת אבי מעוז פנה במליאת הכנסת לחברי הממשלה והתייחס לכוונת הממשלה לפנות את הישיבה בחומש בעקבות הרצח הנורא

יו”ר מפלגת ‘נעם’ חבר הכנסת אבי מעוז (הציונות הדתית) התייחס לרצח של יהודה דימנטמן הי”ד ולהחלטה הצפויה לפנות את הישיבה בחומש.

בנאומו שנשא היום (ג’), כחלק מסדרת ‘דקה על הנדסת תודעה’, אמר מעוז: “כשהרוצחים הארורים יצאו למסע הרצח שלהם בשבוע שעבר, מטרתם לא הייתה מכוונת דווקא אל יהודה דימנטמן הי”ד. הם היו חלק מאותה מגמה רצחנית של אויבינו שמנסים באופן כללי לסלק אותנו מארצנו, ובאופן נקודתי הם רצו לפגוע במתיישבי השומרון ובאנשי ישיבת חומש”.

“והנה באה ממשלת השמאל”, הוסיף מעוז, “וחפצה להשלים את מעשי הטרוריסטים ולהרוס את ישיבת חומש ולכלות את האחיזה היהודית שם, בהנדסת תודעה כאילו אין אפשרות לשנות את המצב החוקי כך שהימצאות הישיבה בחומש תתאפשר”.

לדבריו של מעוז “זהו פרס לטרור ולמרצחים בני הבליעל. זהו השפל הלאומי והמוסרי הנמוך ביותר שממשלה של מדינת ישראל יכולה לרדת אליו”.

“אדוני רה”מ, רבותי השרים וחברי הכנסת של הקואליציה”, פנה מעוז, “לשפל נורא שכזה אתם מעוניינים להגיע?”

לסיום המליץ מעוז לשרי ממשלת ישראל ולעומד בראשה “להודיע עוד היום על הקמה מחדש של היישוב חומש שהוחרב בפשע ההתנתקות, ולחזק ולהרחיב את גבולה של ישיבת חומש”.

צילום תמונה ראשית : מטה חומש תחילה

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח״כ מעוז: "אין גבול לציניות של ממשלת בנט-לפיד-עבאס. מה שמעניין את חברי הממשלה זה רק כותרות. ממשלה בכאילו, מחליטה על פינוי בכאילו של היישוב הערבי הבלתי חוקי חאן אל אחמר. ראש הממשלה בכאילו בנט, וחבורת ימינה בכאילו, מסייעים לרשות הפלסטינית להשתלט על שטחי ארצנו על אמת" https://t.co/n1aBaOWF7S noamparty photo
ח"כ אבי מעוז: זה הזמן לעשות מעשה ולחזק את זהותה היהודית של המדינה!

התפקדו עכשיו - https://t.co/Xc4s7NktYQ https://t.co/tLxK1Gpk7Y