דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

ח״כ מעוז בביקור בישיבת חומש: “לימוד התורה כאן חייב להימשך – קורא לכולם להגיע להפגנת בעד הישיבה חומש

ח״כ אבי מעוז (הציונות הדתית) הגיע הבוקר לישיבת חומש כדי לחזק את תלמידי הישיבה • "התלמידים שלומדים כאן גיבורים, לימוד התורה שלכם נותן כוחות לעם ישראל"

לקראת יום השלושים להירצחו של האברך יהודה דימנטמן הי”ד, יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז (הציונות הדתית) הגיע הבוקר לביקור בישיבת חומש. מעוז התפעל ממסירות הנפש של תלמידי הישיבה על לימוד התורה. מעוז אף הביא איתו משלוח לתלמידים אותו תרמו מכספם תלמידי ישיבת מורשה בירושלים כדי לרומם את רוחם.

ח״כ מעוז: “הגענו לחומש בשביל להתחזק. להתחזק מהרוח הגדולה שיש כאן. רוח של תורה, רוח של אמונה, רוח של דבקות בארץ. בעז”ה גם זה יהיה לזכרו של הקדוש יהודה דימנטמן הי”ד. מכאן אני נוסע להפגנה שתהיה הערב בירושלים. אני קורא לכל עם ישראל להצטרף להפגנה. ההפגנה הזאת היא הפגנת אחדות בדבקות של עם ישראל בתורת ישראל, בארץ ישראל בקדושת ישראל”

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח״כ מעוז: "אין גבול לציניות של ממשלת בנט-לפיד-עבאס. מה שמעניין את חברי הממשלה זה רק כותרות. ממשלה בכאילו, מחליטה על פינוי בכאילו של היישוב הערבי הבלתי חוקי חאן אל אחמר. ראש הממשלה בכאילו בנט, וחבורת ימינה בכאילו, מסייעים לרשות הפלסטינית להשתלט על שטחי ארצנו על אמת" https://t.co/n1aBaOWF7S noamparty photo
ח"כ אבי מעוז: זה הזמן לעשות מעשה ולחזק את זהותה היהודית של המדינה!

התפקדו עכשיו - https://t.co/Xc4s7NktYQ https://t.co/tLxK1Gpk7Y