דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

ח״כ מעוז: בעקבות אוזלת היד של הממשלה – מפלגת נעם מבטלת את כל הכינוסים וחוגי הבית שתוכננו ועוברת למפקד מרחוק

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק
בעקבות העלייה החדה בתחלואת הקורונה, ובעקבות אוזלת היד של הממשלה הודיע ח״כ אבי מעוז כי כל חוגי הבית והכינוסים שתוכננו יבוטלו והמפלגה תעבור למפקד מרחוק. "אנו מבקשים מהציבור לקחת אחריות אישית ולאמץ את החלטות הממשלה הקודמת"

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז (הציונות הדתית) הודיע כי הוא מבטל את כל חוגי הבית והכינוסים שתוכננו במפלגה בתקופה הקרובה והמפלגה תעבור לעבוד מרחוק על המפקד. בהודעה שנשלחה למתפקדים ולתומכים נכתב: “בעקבות גל הקורונה המתרגש על עם ישראל בימים אלו, ובעקבות אזלת היד וחוסר האומץ לקבלת החלטות מטעם הממשלה אנחנו נאלצים לפעול באופן עצמאי ולקחת אחריות. אני מבקש מהציבור לאמץ באופן עצמאי את החלטות הממשלה הקודמת בכל הנוגע להתמודדות של כל אחד ואחד עם התפרצות הקורונה”.

“מפלגת נעם מבטלת כעת את כל חוגי הבית והכינוסים שהיו מתוכננים להיות בשבועות הקרובים כחלק מהפעילות להצלחת המפקד של נעם. אנו מבקשים מהציבור לקחת אחריות אישית ולאמץ את החלטות הממשלה הקודמת בכל הנוגע להגבלות ההתכנסות, לעטיית מסכה ולשמירת מרחק ובכך למלא את החלל שנוצר בעקבות תפקודה החמור של הממשלה”.

לסיום מבקשת המפלגה מציבור המתפקדים “לקחת חלק במבצע ההתפקדות ולהביא כל אחד מתפקד נוסף לנעם. אנו קוראים לציבור המתפקדים והתומכים לקחת חלק במבצע ולהמשיך ולסייע למפקד מהבית”.

צילום תמונה ראשית: שאטרסטוק