דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

ח״כ מעוז: הקשר בין דבריו של לפיד לפרסומת של הגשש החיוור

ח"כ אבי מעוז הגיב לדברים שאמר הבוקר (ג') שר החוץ ורה"מ החליפי יאיר לפיד לפיהם הביקורת שקיימת בציבור היא לא על הממשלה, אלא על הקורונה • "עוד ניסיון הנדסת תודעה של לפיד"

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז (הציונות הדתית) הגיב לדברים שאמר בריאיון הבוקר (ג’) שר החוץ יאיר לפיד. כשנשאל לפיד על הביקורת מהציבור השיב לפיד כי “הביקורת היא לא על הממשלה, היא על הקורונה, היא הבעיה”, לדבריו, “אין פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות. טיפול הממשלה לא מושלם ולא יכול להיות מושלם. מצבנו טוב מרוב מוחלט של מדינות העולם, גם מבחינת הכלכלה וגם מבחינת הבריאות”.

בנאום שנשא במליאת הכנסת כחלק מסדרת נאומים בני דקה בנושא ‘הנדסת תודעה’, תקף מעוז את דבריו, והגדיר אותם – “הנדסת תודעה”. מעוז הוסיף: “זה מזכיר פרסומת שעשו פעם הגששים לטוטו שבה אחד אומר לשני: הצלחת לנחש נכון הפעם? והשני עונה: אני ניחשתי נכון. הם לא שיחקו נכון. אם זה לא היה עצוב, היינו מתגלגלים מצחוק”.

לדבריו של מעוז, “אכן הבעיה היא הקורונה. אבל עליה אי אפשר למתוח ביקורת. ביקורת אפשר וחובה למתוח על מי שהאחריות בידו, ועל מי שביהירותם זילזלו ותקפו בחריפות את הממשלה הקודמת במאבקה במגיפה, והצהירו מעל כל במה שהם ינצחו אותה בקלות. ככה זה כשלפי הדיווח, בישיבת הממשלה האחרונה, כשהתחיל הדיון על הקורונה, מיהרו השרים לפיד, גנץ, ליברמן ואבידר לעזוב את הישיבה”. לסיום המליץ ח”כ מעוז לאזרחי ישראל “לחבוש מסיכות, להתחסן ולשמור מרחק. גם מהממשלה הזאת”.

דוברות-הכנסת: עדינה-ולמן

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח״כ מעוז: "אין גבול לציניות של ממשלת בנט-לפיד-עבאס. מה שמעניין את חברי הממשלה זה רק כותרות. ממשלה בכאילו, מחליטה על פינוי בכאילו של היישוב הערבי הבלתי חוקי חאן אל אחמר. ראש הממשלה בכאילו בנט, וחבורת ימינה בכאילו, מסייעים לרשות הפלסטינית להשתלט על שטחי ארצנו על אמת" https://t.co/n1aBaOWF7S noamparty photo
ח"כ אבי מעוז: זה הזמן לעשות מעשה ולחזק את זהותה היהודית של המדינה!

התפקדו עכשיו - https://t.co/Xc4s7NktYQ https://t.co/tLxK1Gpk7Y