דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

‘ישראליות חדשה’? זה חלק מגניבת הדעת של בנט בעשור האחרון

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז, המשיך במליאת הכנסת בסדרת נאומי הנדסת התודעה, במסגרת נאומים בני דקה. מעוז דיבר על יהודים וישראלים:

אדוני היו”ר

נאום הנדסת תודעה מספר 22, והפעם על יהודים וישראלים.

אחד מהאירועים המכוננים להקמת הממשלה הייתה ההופעה המשותפת של אברהם פריד ואביב גפן, כשאברהם פריד מייצג את היהדות הדתית, החרדית, אולי הגלותית, ואביב גפן הוא הישראלי החדש האולטמטיבי.

זה חלק מגניבת הדעת של בנט בעשר השנים האחרונות.

בתחילה הוא הקים את מפלגת הישראלים, כחלק מטשטוש הזהות הדתית, וכשהבין שאין לו סיכוי לממש את חלומותיו בפלטפורמה ההיא, השתלט על הבית היהודי, הרס אותו מבפנים ורוקן אותו מהתוכן היהודי-תורני שהיה בו, כולל שיתוף של מי שאינם מחויבים לתורה ומצוות, ועד כדי רצון לשתף ישראלים שאינם יהודים, במפלגה שהייתה בעבר דתית לאומית.

קו ישיר מתוח מהקמתו את ‘ברית האחים’ בתחילת כהונתו ועד הקמת ממשלת מדינת כל אזרחיה הנוכחית, שדרכה סלולה לטשטוש זהותה היהודית של מדינת ישראל.

אך באמת זוהי הנדסת תודעה, מכיון שהיהדות בצורתה השלמה מופיעה בעם ישראל ריבוני בארצו ובמדינתו הישראלית, והישראליות האמיתית היא זו שנאמנה לעם ישראל ולזהותו היהודית, ללא טשטוש ההבדלה שבין קודש לחול ובין ישראל לעמים.

צילום: שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

נעם ברשת


יוליה, לפי איזה קריטריונים החלטתם להכניס את הרפורמה לחוק ההסדרים? ח"כ אבי מעוז שאל את השאלה הזו מספר פעמים בוועדת הכנסת ולא קיבל תשובה. אולי את תצליחי לענות?
תודה מראש! https://t.co/DbezH8qktS
noamparty photo
Yulia Malinovsky יוליה מלינובסקי @YuliaMalinovsky
לציונות הדתית יש מקום לנציג בוועדה. ח"כ אבי מעוז בהחלט מוזמן להשתתף בדיוני הוועדה ולקחת חלק מהותי בהם. לכולם ברור שרפורמת הכשרות נחוצה וחשובה ולצערי יש גורמים שרוצים לשמר את מה שהיה במקום לחשוב על מה שיהיה וחבל שח"כ אבי מעוז משרת את האינטרסים שלהם במקום לדאוג לכלל הציבור בישראל https://t.co/Dzowxt0PfK

בעקבות קידום רפרומת הכשרות של השר כהנא באופן פחדני ולא דמוקרטי בתוך חוק ההסדרים, בניסיון למנוע דיון ציבורי רציני בנושא - עתר ח"כ אבי מעוז לבג"ץ בדרישה לפצל את הרפורמה מחוק ההסדרים.
לא נאפשר לרה"מ בנט ולשר כהנא לשנות באופן דרמטי את אופיה של המדינה, ולעשות זאת במחטף ובמחשכים. https://t.co/MkrBVeHBqH
noamparty photo