מפקד נעם - יצאנו לדרך!

לא מבזבזת זמן: מפלגת נעם פתחה במפקד לבחירות הבאות

מאות מפעילי מפלגת נעם, יחד עם ראשי ורבני המפלגה התכנסו הערב בירושלים. בכינוס הכריזו בנעם על פתיחת מפקד למפלגה. הכינוס למעשה מהווה את יריית הפתיחה של פעילות המפלגה לקראת הבחירות הבאות, ומגיע לאחר שלפני מספר ימים הודיעה נעם כי היא לא תרוץ בבחירות הקרובות לכנסת. בנעם מצביעים על העדר בית לציונות הדתית ומקווים כי המפלגה תהיינה האלטרנטיבה האידאולוגית של הציבור הלאומי-יהודי בישראל. 

בכינוס השתתפו הרבנים הרב צבי ישראל טאו, הרב ישעיהו דורון, הרב אלעזר נאה, הרב קובי דביר ורבנים נוספים. הרב טאו דיבר בכינוס על הצורך במפלגת נעם "במקום שאין איש השתדל להיות איש ובמקום שאין מפלגה ששמה לב לדבר היותר מהותי והיותר נצרך לקיומנו ועתידנו אז עלינו להיות אנשים, ולא משום שאנחנו גאונים ולא משום שאנחנו מחפשים שם בהיסטוריה."

הרב דרור אריה דיבר על הדברים שבכוונת נעם לתקן "השבת נרמסת, המשפחה הנורמלית נדחפת אל מחוץ למרחב הלגיטימציה, ואת מקומה מנסים לתפוס עיוותים חשוכים מימות סדום, מצרים וכנען. באנו לארץ הקודש להקים ממלכת כהנים וגוי קדוש, ולא כדי להשחית את עתידתו לבטלה."

בנוסף דיברו באירוע גם עו"ד אלדד רבינוביץ וסא"ל (במיל) אייל תם. הרב צבי קוסטינר שלח ברכה מצולמת לאירוע. בסיום הכינוס, הכריזו בנעם על פתיחת המפקד למפלגה. מאות הפעילים צפויים להתחיל בימים הקרובים לפקוד מתפקדים למפלגה. לפעילים חולקו ערכות עזר עם חומרים אשר יסייעו להם בהסברה.

פורסם בכיפה https://g.kipa.co.il/952830/w/

ממש נורמלי לשתף פוסטים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס התפקדות למפלגת נעם

אני החתום/ה מטה מבקש/ת להצטרף ולהיות חבר/ה בנעם *

  • אני מצהיר/ה כדלקמן: אני אזרח/ית ישראל המצטרף/ת מרצוני למפלגת נעם אינני חבר/ה במפלגה אחרת, אני מקבל/ת את
    עקרונותיה הרעיוניים, הפוליטיים והארגוניים של נעם ומתחייב/ת לשמור ולקיים את הוראות החוקה והתקנון של מפלגת נעם
    * וכן את החלטות מוסדותיה
  • בעקבות המצב הנוכחי, דמי החבר לשנה זו עומדים על סך של 50 ₪ ליחיד/ה, 18 ₪ לצעירים (עד גיל 20), 100 ₪ לזוג, בחורי ישיבות אברכים ובנות מדרשה: יחיד 36 ₪ וזוג 72 ₪.
  • אני מודע לכך שהמחיר עכשיו הוא בהנחה בעקבות המצב, ושנה הבאה המחיר יהיה על סך של 96 ₪ ליחיד/ה, 36 ₪ לצעירים (עד גיל 20), 160 ₪ לזוג, בחורי ישיבות אברכים ובנות מדרשה: יחיד 50 ₪ וזוג 100 ₪ וכי שיעור דמי החבר השנתיים יקבע מעת לעת, בהתאם להחלטת הנהלת נעם.
  • אני מסכים/ה לקבל מנעם הודעות דואר אלקטרוני ו/או הודעות מסרון. כמו כן אני מאשר/ת לנעם להעביר לבעלי תפקידים
    במפלגה את שמי ואת הפרטים שלי לצורך יצירת קשר, לרבות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי.

*נעם רשומה ברשם המפלגות כ- מפלגת לזוז