מפקד נעם - יצאנו לדרך!

למה נעם?

ניסיונות ההפיכה של השמאל הקיצוני – עמדת מפלגת נעם

הצעת החוק שאוסרת עזרה וסיוע פסיכולוגי למבקשים לקיים חיי משפחה טבעיים, שעברה השבוע בקריאה טרומית בכנסת, צריכה להדליק אצל כולנו נורה אדומה מהדהדת.

בשנה האחרונה מתמודדת מדינת ישראל בעת ובעונה אחת עם איום רפואי חמור, משבר כלכלי מעמיק ואיום צביוני ותרבותי הולך וגובר : התפרצות נגיף הקורונה והסיכון לציבור הבוגרים והקשישים במדינת ישראל, מצריך את ממשלת ישראל לנקוט במהלכים חסרי תקדים של השבתת המשק, הגבלת התנועה והעסקים ומדיניות אכיפה והסברה אינטנסיבית, על מנת להציל חיים של אלפי מבוגרים וזקנים במדינה. האחריות ההדדית והדאגה לכל נפש היא תכונה ייחודית לעם ישראל שאין לה אח ורע בכל מדינות העולם.

כתוצאה ממדיניות השמירה הבריאותית המוצדקת של המדינה, נקלענו למשבר כלכלי חמור אשר מקיף את כל רובדי האוכלוסייה. אי אפשר להקל ראש במצוקתם האמתית  של אזרחי ישראל ובמאבקם היום יומי לשמור על מטה לחמם ולהביא פרנסה אל ביתם.

בצל המאמצים של ממשלת ישראל לייצב את המצב ולאזן בין השמירה הבריאותית והצלת החיים למצב הפרנסה והכלכלה, מתקיים מסע דה לגיטימציה אכזרי כלפי כל מה שמבטא את הסולידריות, האחדות והערבות ההדדית שלנו.

ארגוני שמאל קיצוניים בסיועם של גורמים זרים, הבג"ץ, הפרקליטות ונציגיהם הפוליטיים בכנסת, רוכבים על גלי החרדה והקושי של הציבור ומנסים, בהצלחה לא מבוטלת, לגרום לציבור רחב ככל האפשר לזעום ולהתקוטט על כל החלטה שתקבל ממשלת ישראל בימים אלו.

מהלכים אלה משמשים מסד למיעוט שמאל קיצוני שמטרתו אחת : ליצור דמורליזציה ואנרכיה בקרב הציבור ועל ידי כך להביא להפלתו של ראש הממשלה, בניגוד מוחלט לתוצאות הבחירות.

אך אין די בכך. בשקט בשקט, כמעט בלי שנשים לב, פועלים גורמים אלו – אשר מטרתם להפוך את מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה, למחוק את הזהות הלאומית והאישית שלנו ולחלק את הארץ לשתי מדינות – ליצור תקדימים חוקיים ותרבותיים, המסכנים את האנושיות הטבעית והבריאה ואשר הם נגד התורה, נגד המשפחה, נגד העם ונגד הארץ.  (לפני כחודש היתה זאת פסיקת בג"ץ המבטלת את חוק ההסדרה, והשבוע –  הצעת החוק של ח"כ ניצן הורביץ, לאסור על מטפלים מנוסים לסייע לכל אדם המבקש לגבש את זהותו האישית והמינית, שהתקבלה בקריאה טרומית, בזכות תמיכתם של חברי כנסת מהקואליציה ומהאופוזיציה והיעדרותם מההצבעה של אחרים.)

לצערנו, בימים אלו ניכר לכל כי אי אפשר לסמוך עוד על מפלגת הליכוד שלא מונעת חקיקה כל כך אנטי דתית ואנטי יהודית, ולצערנו, אף אי אפשר לסמוך עוד על מפלגת ימינה ששלושה מתוך חמשת חבריה לא ראו לנכון להתנגד להצעת חוק כל כך הרסנית.

בימים אלו מתחוור שוב עד כמה מפלגת נעם חיונית בנוף הפוליטי של מדינתנו.

לו למפלגת נעם היו כעת נציגים בכנסת, נציגים אלו היו פועלים לחיזוק ושמירה על הצביון היהודי במדינה, לחיזוק יסודות המשפחה, לחיזוק ההתיישבות והריבונות בארץ ישראל, לביטול ההפיכה החוקתית של אהרון ברק, לחיזוק החינוך הטהור של ילדי ישראל ולחיזוק עולם התורה

זוהי חובתנו והתחייבותנו כלפי הציבור !

ממש נורמלי לשתף פוסטים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס התפקדות למפלגת נעם

אני החתום/ה מטה מבקש/ת להצטרף ולהיות חבר/ה בנעם *

  • אני מצהיר/ה כדלקמן: אני אזרח/ית ישראל המצטרף/ת מרצוני למפלגת נעם אינני חבר/ה במפלגה אחרת, אני מקבל/ת את
    עקרונותיה הרעיוניים, הפוליטיים והארגוניים של נעם ומתחייב/ת לשמור ולקיים את הוראות החוקה והתקנון של מפלגת נעם
    * וכן את החלטות מוסדותיה
  • בעקבות המצב הנוכחי, דמי החבר לשנה זו עומדים על סך של 50 ₪ ליחיד/ה, 18 ₪ לצעירים (עד גיל 20), 100 ₪ לזוג, בחורי ישיבות אברכים ובנות מדרשה: יחיד 36 ₪ וזוג 72 ₪.
  • אני מודע לכך שהמחיר עכשיו הוא בהנחה בעקבות המצב, ושנה הבאה המחיר יהיה על סך של 96 ₪ ליחיד/ה, 36 ₪ לצעירים (עד גיל 20), 160 ₪ לזוג, בחורי ישיבות אברכים ובנות מדרשה: יחיד 50 ₪ וזוג 100 ₪ וכי שיעור דמי החבר השנתיים יקבע מעת לעת, בהתאם להחלטת הנהלת נעם.
  • אני מסכים/ה לקבל מנעם הודעות דואר אלקטרוני ו/או הודעות מסרון. כמו כן אני מאשר/ת לנעם להעביר לבעלי תפקידים
    במפלגה את שמי ואת הפרטים שלי לצורך יצירת קשר, לרבות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי.

*נעם רשומה ברשם המפלגות כ- מפלגת לזוז