דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

ח״כ מעוז: השפה העברית תחת מתקפה

נאום #דקה_על_הנדסת_תודעה, על השפה העברית וההתקפות הפרוגרסיביות עליה.

חבר הכנסת אבי מעוז התייחס במליאת הכנסת ל’יום הלשון העברית’ שצויין השבוע.

יו”ר מפלגת ‘נעם’ ח”כ אבי מעוז (הציונות הדתית) התייחס בנאומו במליאת הכנסת לציון ‘יום הלשון העברית’ וסיפר על המתקפה חסרת התקדים כלפי השפה העברית.

“לפני תשע שנים החליטה ממשלת ישראל לציין בכל שנה, בכ”א בטבת, את יום הלשון העברית, שנועד לחזק את מעמדה. לצערנו, בשנים האחרונות, וביתר שאת תחת הממשלה הנוכחית, לשון הקודש, זו שנבראו בה שמים וארץ, מותקפת ע”י מי שמקדמים באמצעות שיבושה ועיוותה את תפיסת טשטוש הזהויות, ובעיקר את הזהויות המובחנות והמובדלות של האשה ושל האיש”.

“כך בשימוש בנקודה הא-מגדרית שמציינת את מרחב הזהויות המדומיין שנמצא בין גברים לנשים. כך בשימוש בגופנים השבורים שאינם עברית ואין שום אפשרות לקוראם. וכך בשימוש המוטעה והמטעה בצורות הזכר והנקבה שלא על פי כללי הלשון”.

לסיום המליץ מעוז לאזרחי ישראל “לדבוק בלשון הקודש האחת והיחידה המונחלת לנו מדורי דורות”.

תמונה ראשית: עברית רב מגדרית

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח״כ מעוז: "אין גבול לציניות של ממשלת בנט-לפיד-עבאס. מה שמעניין את חברי הממשלה זה רק כותרות. ממשלה בכאילו, מחליטה על פינוי בכאילו של היישוב הערבי הבלתי חוקי חאן אל אחמר. ראש הממשלה בכאילו בנט, וחבורת ימינה בכאילו, מסייעים לרשות הפלסטינית להשתלט על שטחי ארצנו על אמת" https://t.co/n1aBaOWF7S noamparty photo
ח"כ אבי מעוז: זה הזמן לעשות מעשה ולחזק את זהותה היהודית של המדינה!

התפקדו עכשיו - https://t.co/Xc4s7NktYQ https://t.co/tLxK1Gpk7Y