חברים יקרים!

 לאחר השלב הראשון והמוצלח מאוד ב”ה של מבצע ההתפקדות לנעם,
אנו יוצאים למבצע הבוסטר – מעלים הילוך בהתפקדות למפלגה!

 מתפקדי נעם מכפילים את עצמם בשיטת חבר מביא חבר – כל מתפקד מוצא לפחות עוד אדם אחד סביבו שתומך בזהות היהודית של מדינת ישראל – ופוקד גם אותו!
 ההתפקדות מחזקת את כוחה של המפלגה, ונותנת לי כוח להמשיך ולפעול. בעזרתכם נמשיך בעזרת ה’ להגן ולחזק את הזהות היהודית של מדינת ישראל!
ח”כ אבי מעוז

חברים יקרים!
 לאחר השלב הראשון והמוצלח מאוד ב”ה של מבצע ההתפקדות לנעם,
אנו יוצאים למבצע הבוסטר – מעלים הילוך בהתפקדות למפלגה!
 מתפקדי נעם מכפילים את עצמם בשיטת חבר מביא חבר – כל מתפקד מוצא לפחות עוד אדם אחד סביבו שתומך בזהות היהודית של מדינת ישראל – ופוקד גם אותו!
 ההתפקדות מחזקת את כוחה של המפלגה, ונותנת לי כוח להמשיך ולפעול. בעזרתכם נמשיך בעזרת ה’ להגן ולחזק את הזהות היהודית של מדינת ישראל!
ח”כ אבי מעוז

הניסיון הפוליטי מראה שכל מפלגה שיש לה רק ‘ראש’ (חברי כנסת והנהלת המפלגה) ללא גוף (מתפקדים, סניפים) – זמנה קצוב. המתפקדים הם ה’גוף’ של המפלגה. הם הוכחת הכוח של מפלגה והם גם הקהל שלה ששומר איתה על קשר, ומייצג אותה בכל מקום ואתר.
והאמת, אם להיות כנים: המתפקדים גם נותנים כוח ועוצמה למנהיגי המפלגה. הם הקהל שעומד מאחורי חבר הכנסת, ואומר לו: אתה מייצג אותנו ואנחנו מאחוריך.

התשובה העקרונית היא שלא. התפקדות היא מעשה חד פעמי, שמתחדש אוטומטית בכל שנה (לכן דמי ההתפקדות הם שנתיים) עד שהמתפקד מחליט שאינו רוצה להיות מתפקד ושולח בקשה להסירו מרשימת המתפקדים.

ככל שיותר אנשים יתפקדו לנעם, כך תוכל המפלגה לפעול בעצמה גדולה יותר.
מתפקד הוא אדם שהחליט לצאת מעמדת הצופה מן הצד שמוחא כפיים (“איך אבי מעוז נואם יפה! ברוך ה’ שהוא נכנס לכנסת, סוף סוף שומעים את האמת…”), לעמדת האקטיבית שאומרת: אני מבין שנעם היא התשובה לניסיונות להרוס את הזהות היהודית, ואני קם ומצטרף למפלגה. אני מסכים לשלם סכום סמלי, אני מכריז לעצמי ולמפלגה (לא צריך להכריז גם לאחרים – אם כי מומלץ כמובן…) שהיא הבית שלי ואני חלק ממנה. עמדה כזו מחזקת מאוד את התמיכה במפלגה, ואת התחושה (הנכונה) בציבור שמפלגת נעם חזקה ומצליחה.

ההתפקדות מאוד פשוטה, מלאו את פרטיכם בטופס כאן. הוא ידידותי וקל למילוי.
התשלום הוא פעם אחת עבור התפקדות לשנה. כעבור שנה מיום ההתפקדות יתבצע אוטומטית חיוב נוסף עבור שנה נוספת, וכן הלאה. הסכומים הם זולים מאוד ואף סמליים: התפקדות יחיד – 36 ₪
התפקדות זוגית – 70 
התפקדות יחיד לבחור ישיבה, חייל, בת שירות, וצעיר עד גיל 20 – 18 
התפקדות זוגית לאברך, וחייל נשוי – 36 

קודם כל יישר כוח, וכל הכבוד על השאלה!
מאוד חשוב (אם אין מניעה מיוחדת) לפרסם את העובדה שהתפקדת. זה ידרבן מאוד אנשים נוספים שמתלבטים וכו’ להצטרף ולהתפקד. אפשר לעשות זאת בכל דרך שעולה על דעתכם, החל מלספר לחברים ולבני משפחה, דרך העלאת סטטוס או פרסום בפייסבוק, וכלה בגרפיקה המיוחדת שנשלח לכם בקרוב בוואצאפ אישי, בה תוכלו להשתמש ולספר לכולם שהתפקדם למפלגת נעם – בשביל הזהות היהודית של ישראל!

התפקדות יחיד

36
לשנה
 •  
 • הצטרפות למשפחת נעם
 • שמירה על זהותה היהודית של המדינה

התפקדות זוגית

70
לשנה
 •  
 • הצטרפות למשפחת נעם
 • שמירה על זהותה היהודית של המדינה

התפקדות יחיד

בחור ישיבה, חייל, בת שירות, צעיר עד גיל 20
36
18
לשנה
 •  
 • הצטרפות למשפחת נעם
 • שמירה על זהותה היהודית של המדינה
מוזל

התפקדות זוגית

אברך, חייל נשוי
70
36
לשנה
 •  
 • הצטרפות למשפחת נעם
 • שמירה על זהותה היהודית של המדינה
מוזל

 

 

 

*שיעורי דמי ההתפקדות הינם שנתיים, ועשויים להתעדכן מעת לעת בהתאם להחלטת המפלגה

באם אינך מעוניין שההתפקדות תתחדש אוטומטית בעוד שנה

אזור כתיבת קוד

בדיקת התפקדות

אנא הקלד תעודת זהות,
ואנו נוודא שאינך נמצא ברשימת המתפקדים.

(בכל מקרה, המערכת מונעת ממי שכבר התפקד בעבר, להתפקד שנית)

המפקד של מפלגת נעם הוא הדרך הטובה ביותר שלך להשפיע על זהותה היהודית של מדינת ישראל

לאחר חודשים של פעילות מאז נכנס ח”כ אבי מעוז לכנסת, כיום כל אזרח שזהותה של ישראל חשובה לו, יודע שח”כ אבי מעוז הוא האיש הנכון במקום הנכון לחיזוק הזהות של המדינה. חה”כ מעוז מוביל את המערכה נגד רפורמת הכשרות, מראה שוב ושוב את תהליכי הנדסת התודעה, פועל למנוע חילול שבת ופריצת גדרי הצניעות ולחזק ככל האפשר את ערכי היהדות במדינה היהודית.

עכשיו תורכם ! בכדי להמשיך לפעול ביתר שאת, בתקופה הקרובה ובטווח הארוך, ולבצר את זהותה היהודית של מדינת ישראל – אנו צריכים שתקבלו את ההחלטה: יוצאים מה’יציע’ בו צופים, מחזקים ו’מוחאים כפים’, ונכנסים למגרש. מתפקדים לנעם – ונותנים לנו את הכוח להמשיך הלאה!

עכשיו תורכם.

בכדי להמשיך לפעול ביתר שאת, בתקופה הקרובה ובטווח הארוך, ולבצר את זהותה היהודית של מדינת ישראל – אנו צריכים שתקבלו את ההחלטה:

יוצאים מה'יציע' בו צופים, מחזקים ו'מוחאים כפים', ונכנסים למגרש.

מתפקדים לנעם – ונותנים לנו את הכוח להמשיך הלאה!

דף קארדקום מוסתר. להצגה בשעת תקלה מחק // מהקוד למטה. ובהגדרות מתקדם-רספונסיביות-הצג

מפקד נעם

מצטרפים עכשיו
ומחזקים את הזהות
היהודית של מדינת
ישראל!

אנחנו לא מעוררים את העניין של נעם. המציאות מדברת בעד עצמה ומתברר שמה שנעם טענה כל הדרך – הוא נכון. הסוגיה המרכזית שסביבה סובבים התהליכים הציבוריים, הפוליטיים והמדיניים היא – זהות יהודית למדינה. זה מאד בולט בממשלה הנוכחית, שזה המכנה המשותף שלה: הרצון לשנות את זהותה היהודית של המדינה.

עדיין לא לכולם נפל האסימון. יש מי שעדיין חושב שהבעיה הפלסטינית, הערבית הפנימית, בנימין נתניהו – הם הבעיה. אבל מתברר שזה לא כך. נעם היא המפלגה היחידה שקוראת נכון את המפה, מבינה מה צריך לעשות, ולא מאבדת את הכיוון.

אבל הדרך עדיין ארוכה. הציבור עוד לא הפנים. המערכת הפוליטית עוד מוכוונת אחרת. חייבים! מפלגה שלא מאבדת את הכיוון, פועלת בעקביות להתמודד עם הבעיה, וכמובן יודעת להתוות דרך נכונה לא רק ל”סור מרע” אלא מה “עשה טוב”.

נכון, אין כרגע בחירות. אבל הבחירות תגענה ובע”ה זה יקרה מהר. כיום כולם מרגישים את הצורך בקול של נעם: סוגיות יסוד כמו הלאום היהודי, הצביון היהודי והחוסן של המשפחה נמצאות כיום במתקפה חסרת תקדים. ומנגד, כל נאום וכל הבעת עמדה של ח”כ אבי מעוז יוצרים הדים וגלי השפעה נרחבים בציבור. אנחנו חייבים להעצים עוד ועוד את האומר שלנו שיגיע לכל בית בישראל, רק ככה נגיע לבחירות הבאות מחוזקים ועם קבלות מעשיות.

התפקד עכשיו

התפקדות מבטאת החלטה פנימית שלך ושלי שהבית הפוליטי שלנו הוא מפלגת נעם, כלומר, שאנחנו מבינים היטב שהדבר הכי חשוב כיום למדינת ישראל ולעם ישראל זה לשחרר אותנו מההשתלטות העויינת של שלטון הפוסט מודרנה ולאפשר לנו לחזור ולחיות חיי עם יהודי בריא בארצנו או במילים אחרות – צביון יהודי למדינה.

 

התפקד עכשיו

 • כאשר נגיע בעוד שנה ל- 20,000 מתפקדים, מעגלי התמיכה שלנו יתרחבו באופן אוטומטי ונחצה את קו 100,000 התומכים.
 • זהו מפגן כוח. מפלגה שתייצג בעוד כמה חודשים 10,000 מתפקדים ובעוד שנה 20,000 מתפקדים, מהווה אלטרנטיבה אמתית למפלגות האחרות.
 • מצב זה בהכרח יביא לחיבורים טכניים לקראת הבחירות הבאות.
 • ברגע שהציבור הרחב רואה מסה קריטית של מתפקדים, הוא מתחיל לחשוב ברצינות להצביע לנעם. תהליכים אלו, יביאו בהכרח לעלייה בתמיכה בנעם בסקרי דעת לקראת הבחירות הבאות וממילא לעלייה במספר המצביעים בקלפי.
 • התפקדות היא לא פעולה טכנית. היא דורשת הסברה. והעמקת המסר- ככל שיהיה ציבור יותר שיהיה צריך להסביר לעצמו את כל מה שאנחנו חושבים- הערכים האלו יופצו במעגלים רחבים יותר.

התפקד עכשיו

נעם חברה בבלוק טכני למפלגת ציונות דתית ולמפלגת עוצמה יהודית. זהו מהלך חשוב מאוד שהוכיח את עצמו וראוי שכולנו נעשה כל מאמץ כדי שהוא ימשך עוד זמן רב. הדרך הטובה ביותר להגדיל את התמיכה ברשימה היא שכל מפלגה פועלת על מנת להרחיב  את מעגלי התמיכה בה ככל שניתן, באופן הזה הייחודיות של כל מפלגה תורמת לאיחוד ומעצימה אותו, ככה פעלנו בשיתוף פעולה מלא בזמן קמפיין הבחירות האחרון וככה נכון גם לפעול כיום.

התפקד עכשיו

אתה בעצם שואל, אם יש את מפלגת ציונות דתית, אז למה צריך את נעם, נכון? אז זהו, שחייבים את נעם!

מפלגת הציונות הדתית מעוניינת לייצג את כלל המגוון של הציונות הדתית. זאת שאיפה חיובית וטובה אך נעם לקחה על עצמה משימה אחרת וייחודית – דאגה לצביון היהודי של המדינה. המחוייבות שלנו דווקא למטרה הזאת מהווה ערובה לכך שהזהות היהודית של המדינה לא תידחק לשולי המטרות והדרישות הפוליטיות של המפלגה. כולם אהובים, כולם ברורים וכולם טובים אבל רק נעם קיימת כאן רק בשביל הזהות היהודית של המדינה.

התפקד עכשיו

לא, על פי החוק ניתן להיות פקוד רק למפלגה אחת. זוהי בדיוק נקודת ההכרעה, האם אתה רואה את מקומך בנעם, בתוך אותם אלו שדואגים קודם כל ולפני הכל לזהות היהודית של המדינה, או שאתה מעדיף לדאוג קודם לערכים חשובים וטובים, אבל אחרים?

התפקד עכשיו

ממלאים טופס, ידני או מקוון, משלמים דמי חבר חד פעמיים לשנה, וסיימנו.

התפקד עכשיו

נוער מגיל 17 יכול להתפקד ואת הטפסים נותנים לרכז בישובך או במוסד בו הנך לומד. אגב, בטופס ההתפקדות אנו נדרשים לחתום שאיננו שייכים למפלגה אחרת, אם אתה חבר בכזאת, עליך לשלוח להם פקס או דוא”ל המבקש להסירך מרשימת המתפקדים שלהם.

התפקד עכשיו

נכון, צריך לבטל. אולי באמת תאבד ככה יכולת השפעה, אבל ההשפעה שתהיה לנעם תהיה משמעותית הרבה יותר לעתידה של מדינת ישראל.

התפקד עכשיו

התפקדות צעירים