דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

נכבה במשרד המשפטים: ח”כ מעוז ממליץ על דין משמעתי

יו”ר מפלגת נעם, חה”כ אבי מעוז (הציונות הדתית), המשיך היום במליאת הכנסת בסדרת נאומי הנדסת תודעה, במסגרת נאומים בני דקה. מעוז התייחס היום לסיור שקיים משרד המשפטים בעיר לוד בו שמעו המשתתפים שיחה על “כיבוש לוד ב-48” ועל הנכבה.

תחילה הביא חה”כ מעוז את פרטי הפרסום מהיום”העיתונאי שילה פריד דיווח היום על סיור שנערך לפני כשבועיים לעובדי משרד המשפטים בעיר לוד, במסגרת הכשרת עובדים, כחלק מהמאבק בגזענות. במהלך הסיור שמעו המשתתפים שיחות על יום הנכבה, “כיבוש לוד ב-48”, טענות על גזענות מצד יהודי העיר ואף הרצאה מפי איש מפלגת בל”ד. בנוסף התקיימה הרצאה של נציגת ארגון השמאל הקיצוני “האגודה לזכויות האזרח””, שיתף מעוז בפרטים.

מעוז ציין כי אנשי משרד המשפטים לא נפגשו עם הקהילות אשר נפגעו בפרעות האחרונות וכי מדובר בהנדסת תודעה “הם לא נפגשו עם נציגי עיריית לוד או הקהילות היהודיות שחוו את הפרעות. מדובר בהנדסת תודעה שמאלנית רדיקלית לעובדי ציבור. אני ממליץ לשר המשפטים להעמיד לדין משמעתי את מי שאחראי על הסיור המדובר, ולעובדי המשרד אני ממליץ להתנגד לכל שטיפת מוח והנדסת תודעה מהסוג הנ”ל”, המליץ לסיום.

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo