דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

על מטרות החינוך ותפקידו של משרד החינוך


נאום #דקה_על_הנדסת_תודעה מספר 25, בו ח”כ אבי מעוז מצטט מדבריו של שר החינוך המנוח ממפא”י, בן ציון דינור.

הנאום המלא:

אדוני היו”ר

נאום הנדסת תודעה מספר 25, והפעם על מטרות החינוך של שר החינוך המנוח בן ציון דינור, מאנשי הרוח של תנועת העבודה, ואני מצטט את חלקן:

“לטפח בילדים את ההכרה כי היסודות הנעלים של תורת ישראל, חזונם של נביאי ישראל, שקידת היהודים על לימוד התורה, הם שהביאוהו למולדתנו ולהקים בה מחדש את מדינת ישראל.  

להקנות לתלמידים את ידיעת העבר הגדול של עם ישראל… לטפח בלב התלמידים אהבה לנכסי הרוח הנעלים של עמנו ולעורר בהם את הרצון לפעול על פיהם.  

לנטוע בלבם רגשי הערצה לדמויות גדולי ישראל, קדושיו וגיבוריו. לנטוע בהם את האהבה למדינת ישראל ואת הרצון לפעול למענה ולשמור על קיומה.”

כמה מצער, שדווקא תלמידי מוסדות כמו תלמודי התורה מאגף המוכר שאינו רשמי, שמחונכים בנאמנות למטרות אלו, מתוקצבים על ידי המדינה רק ב27% ממה שמקבלים תלמידים רגילים.

אני ממליץ לשרת החינוך להחזיר את משרד החינוך למה שהיה אמור להיות במקום גוף הנדסת תודעה פרוגרסיבי שהפך להיות.

צילום תמונה ראשית: שאטרסטוק

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo