מפקד נעם - יצאנו לדרך!

עקרונות

לא מפחדים, מפסיקים לשתוק, משנים את השיח – חוזרים להיות עם נורמלי בארצנו.

חינוך

זה לא משחק ילדים

אין דבר שיותר חשוב לנו בחיים מהילדים שלנו.

אנחנו שולחים אותם לבית הספר, יודעים שמה שהם ישמעו שם ישפיע על התודעה שלהם לטווח ארוך.

אבל רגע, מי מחנך אותם שם? נראה לך נורמלי שהאיחוד האירופי מתערב בעיצוב הזהות המינית שלהם? זה נורמלי שהקרן החדשה כותבת לילדים שלנו את ספרי הלימוד? כבר שנים שמדינות זרות מנהלות את משרד החינוך מאחורי הקלעים. צריך לשים לזה סוף. הילדים שלנו, הם לא משחק ילדים.

משפחה

אבא ואמא = משפחה

מבלי ששמנו לב, קמנו בוקר אחד וגילינו שבמדינת ישראל אסור לומר שאבא ואמא = משפחה.

עשרים שנות שתיקה וחוסר מעש, עשו את שלהם, וכיום מערכת החינוך מספרת לילדים בגיל 3 שישנן המון סוגים של משפחות. מי שמנסה להטיל ספק באמיתות החדשות – עובר בין רגע טיפולי המרה ומוכתר כחשוך, נבער ומוקצה מחמת מיאוס. אם אנחנו לא רוצים לחיות במדינה בה קונים ילדים בכסף – כדאי שנפסיק לשתוק.

גיור

מיהו יהודי?! למי בכלל אכפת.

מעל 6 מליון יהודים איבד העם היהודי בעקבות תנועת ההתבוללות הרפורמית. בכל שנות קיומה הייתה מדינת ישראל, המקום היחיד בעולם בו סכנת ההתבוללות איננה על הפרק. אם לא יהיה מי שידפוק על השולחן ויתריע מול הרפורמות שעומדות לפתחנו, המציאות תשתנה חלילה ומהר מאוד נמצא את עצמנו מתלבטים האם ללכת לשמחה של השכנים, שבנם מתחתן עם גויה (שעברה גיור רפורמי).

צה"ל

ההגנה על צבא ההגנה

צבא העם הוא קודש הקודשים של מדינת ישראל, אז איך בדיוק קרה שמדינות זרות, הן אלו שמחנכות את קציני צה"ל? בשנים האחרונות חדרו לצה"ל תפיסות פוסט מודרניות ופוסט ציוניות. מכוני שמאל רדיקלים, מלמדים מה נכון לחשוב, ובעיקר מה לא. אם תצרפו לכך, את הקמפיינים הענקיים שמטרתם לפתוח תפקידי לחימה לנשים, מתוך תפיסה שהשוויון חשוב יותר מהניצחון – תקבלו סכנה של ממש לביטחוננו.

הילדים שלנו עושים הכל כדי להגן על המדינה, הם מצפים מאיתנו להגן עליהם.

הכותל המערבי 

יש אבנים עם לב אדם

לחצים בלתי פוסקים מצד תנועת ההתבוללות הרפורמית, הביאו להמצאתו ואישורו של 'מתווה הכותל', בו מדינת ישראל מכירה בהן כזרם לגיטימי. תחת טענות של 'זכויות הפרט', ועם הרבה דולרים הם רוצים לחלק את המקום שמאחד את כולנו כבר אלפי שנים.

השאלה האם רחבת הכותל תינתן כשוחד לרפורמים, תעמוד למבחן מיד לאחר הבחירות הקרובות. אנחנו מוכרחים להיות שם כדי לעצור את זה.

שבת

שבת שלום?!

מאז ימי בן גוריון, ישנה הפרדה ברורה בין זכותו של כל יחיד לבחור כיצד לציין את היום הקדוש, לבין המדינה, שקיבלה על עצמה כמדינה יהודית, לכבד את השבת במרחב הציבורי. בשנים האחרונות מנסים להקים כאן את מדינת הקרן החדשה, מדינת כל אזרחיה. במדינה הזאת, המתנה הכי גדולה שהעניק העם היהודי לאנושות, הפכה שם נרדף לכפייה ופגיעה בזכויות הפרט.

צי של קמפיינרים ולוביסטים עובדים בלחנך אותנו מחדש שלקנות מילקי בשבת בבוקר הרבה יותר חשוב ממסורת של 3300 שנה. השבת היא אחד העוגנים הכי משמעותיים בדמותה של מדינה יהודית. יותר מששמרנו עליה, היא שמרה עלינו.

הרבנות
הראשית לישראל

רבנות אחת לעם אחד

העובדה שהיום, אנחנו יכולים להתחתן אחד עם השני, בלי חשש, היא בזכות הרבנות הראשית שמנהלת את תחום הנישואים והגיור. העובדה שמליוני יהודים יכולים לאכול כשר בלי מאמץ, גם היא בזכות מערך ממלכתי אחד של כשרות.

רק משרד הבריאות מאשר תרופות, ורק מכון התקנים מנפיק אישורי בטיחות. היהדות לא פחות חשובה ולא יכולה להפוך לפלסטלינה.

ארגונים שונים, תחת מסווה של מלחמה בבירוקרטיה, מנהלות מאבק כדי לסגור ולהפריט את הרבנות הראשית לישראל, היא לגמרי מפריעה להם בהקמת מדינת כל אזרחיה. מאה שנה שהרבנות הראשית לישראל מאחדת אותנו, אנחנו חייבים את זה, כדי שגם הנינים שלנו יוכלו להתחתן אחד עם השני.

טופס התפקדות למפלגת נעם

אני החתום/ה מטה מבקש/ת להצטרף ולהיות חבר/ה בנעם *

  • אני מצהיר/ה כדלקמן: אני אזרח/ית ישראל המצטרף/ת מרצוני למפלגת נעם אינני חבר/ה במפלגה אחרת, אני מקבל/ת את
    עקרונותיה הרעיוניים, הפוליטיים והארגוניים של נעם ומתחייב/ת לשמור ולקיים את הוראות החוקה והתקנון של מפלגת נעם
    * וכן את החלטות מוסדותיה
  • בעקבות המצב הנוכחי, דמי החבר לשנה זו עומדים על סך של 50 ₪ ליחיד/ה, 18 ₪ לצעירים (עד גיל 20), 100 ₪ לזוג, בחורי ישיבות אברכים ובנות מדרשה: יחיד 36 ₪ וזוג 72 ₪.
  • אני מודע לכך שהמחיר עכשיו הוא בהנחה בעקבות המצב, ושנה הבאה המחיר יהיה על סך של 96 ₪ ליחיד/ה, 36 ₪ לצעירים (עד גיל 20), 160 ₪ לזוג, בחורי ישיבות אברכים ובנות מדרשה: יחיד 50 ₪ וזוג 100 ₪ וכי שיעור דמי החבר השנתיים יקבע מעת לעת, בהתאם להחלטת הנהלת נעם.
  • אני מסכים/ה לקבל מנעם הודעות דואר אלקטרוני ו/או הודעות מסרון. כמו כן אני מאשר/ת לנעם להעביר לבעלי תפקידים
    במפלגה את שמי ואת הפרטים שלי לצורך יצירת קשר, לרבות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי.

*נעם רשומה ברשם המפלגות כ- מפלגת לזוז