דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

שקד חושבת שהציונות הדתית שוב תשכח את השקרים ותתמוך בה

נאום #דקה_על_הנדסת_תודעה עם אבי מעוז מספר 24

הנאום המלא:

אדוני היו”ר,

נאום הנדסת תודעה מספר 24 והפעם על הבייס של השרה שקד.

השרה שקד התראיינה בשבוע שעבר בערוץ 7  ואמרה שבסיס התמיכה שלהם הוא ציונות דתית, ימין שפוי וממלכתי, ויש מספיק אנשים כאלה שיתמכו בהם.

גבירתי השרה שקד, את צריכה להיות צינית באופן מיוחד ובעלת תודעת על של רמאות והונאה, כדי לומר לציבור, שהשתמשת בו, נטשת אותו פעמיים, ריסקת את מפלגתו, ובגדת בכל הערכים הכי בסיסיים שלו, שהם בסיס התמיכה שלך, ואת סומכת עליהם שלא ישיבו לך כגמולך.

נראה שהפנמת, שאחרי מעשה הפרת האמונים שלכם, אין לכם ברירה אלא לשוב ולחזר אחרי הציבור הדתי לאומי, בתקווה שישכחו את מעלליכם, ויעזרו לכם לעבור את אחוז החסימה.

אני ממליץ לאנשי הציונות הדתית לא ליפול בפח הנדסת התודעה של השרה שקד.

נעם ברשת


יוליה, לפי איזה קריטריונים החלטתם להכניס את הרפורמה לחוק ההסדרים? ח"כ אבי מעוז שאל את השאלה הזו מספר פעמים בוועדת הכנסת ולא קיבל תשובה. אולי את תצליחי לענות?
תודה מראש! https://t.co/DbezH8qktS
noamparty photo
Yulia Malinovsky יוליה מלינובסקי @YuliaMalinovsky
לציונות הדתית יש מקום לנציג בוועדה. ח"כ אבי מעוז בהחלט מוזמן להשתתף בדיוני הוועדה ולקחת חלק מהותי בהם. לכולם ברור שרפורמת הכשרות נחוצה וחשובה ולצערי יש גורמים שרוצים לשמר את מה שהיה במקום לחשוב על מה שיהיה וחבל שח"כ אבי מעוז משרת את האינטרסים שלהם במקום לדאוג לכלל הציבור בישראל https://t.co/Dzowxt0PfK

בעקבות קידום רפרומת הכשרות של השר כהנא באופן פחדני ולא דמוקרטי בתוך חוק ההסדרים, בניסיון למנוע דיון ציבורי רציני בנושא - עתר ח"כ אבי מעוז לבג"ץ בדרישה לפצל את הרפורמה מחוק ההסדרים.
לא נאפשר לרה"מ בנט ולשר כהנא לשנות באופן דרמטי את אופיה של המדינה, ולעשות זאת במחטף ובמחשכים. https://t.co/MkrBVeHBqH
noamparty photo