דו”ח משרד המשפטים

המקום המרכזי בו מורגשת תופעת ה-“דיפ סטייט” Deep state (=שלטון צללים/ממשלת העומק) הוא הזירה המשפטית בה יש כח לפקידים ויועצים משפטים לעצור את ההחלטות של

המשך קריאה

שר ככהנא אכן לא היה, ובעז”ה גם לא יהיה

בנאום #דקה_על_הנדסת_תודעה התייחס ח”כ אבי מעוז לדברי היוהרה של השר מתן כהנא, וציטט מדברי הגאון הרב יעקב אריאל שליט”א על השר כהנא, ועל כך שהוא “מסתבך והולך, נגד כל רבני ישראל”.

הנאום המלא:

נאום הנדסת תודעה מספר 31, והפעם על השר שכמוהו לא היה. היום צוטט השר כהנא כמי שאמר “שר דתות כמוני לא היה 73 שנים ולא יהיה עוד 73 שנים”. מלבד גבהות הלב והנדסת התודעה שבדברים, אני רוצה להסביר מדוע עוד לא היה שר דתות שכזה, ובע”ה גם לא יהיה.

הרב יעקב אריאל שליט”א, רבה לשעבר של רמת גן, ומגדולי תלמידי החכמים שבדור, אמר לפני כמה ימים על השר כהנא, ואני מצטט: “שר הדתות מתייעץ עם רבנים פרטיים ולא עם הרבנות הראשית לישראל? זו הבעיה שלו שהוא מסתבך והולך נגד כל רבני ישראל. לוקח רבנים פרטיים שיש להם דעות חריגות ועליהם מסתמך… לא התייעץ עם גדולי הרבנים המרכזיים בעם ישראל אלא עם רבנים זוטרים חריגים”.

אני ממליץ לשר כהנא לזכור את דברי חז”ל שהקב”ה אומר שהוא לא יכול לדור יחד בעולם עם כל מי שיש בו גבהות הלב, ולשוב לדרכו המקורית של הציבור הדתי לאומי ביחסו לרבנות הראשית ולתלמידי חכמים.

נעם ברשת

[youtube-feed]
ח"כ אבי מעוז:
רפורמת הגיור שהוצגה אתמול, היא צעד נוסף במהלך כולל של ממשלת מדינת כל אזרחיה ושל השר כהנא המוביל את המאמץ המשותף, לפירוק הרבנות הראשית לישראל מכלל סמכויותיה והפיכתה למוסד סמלי בלבד.

גם כיום פועלים ברחבי הארץ בתי הדין המיוחדים לגיור שהקים הרב דרוקמן שליט"א. בתי דין>
ח"כ מעוז דורש משר הבט"פ: הסר את הנקודה הא-מגדרית
אזרח מודאג פנה ל #מוקד_להנדסת_תודעה, בעניין מודעה של משרד הבט"פ שנכתבה בשפה 'א-מגדרית'. ח"כ מעוז פנה לשר הבט"פ עומר בר לב בדרישה לתקן את המודעה: "הנקודה המדוברת הינה תופעה חדשה, שבאה לעולם מתוך מגמה להחליף את הלוכסן. בעוד הלוכסן > https://t.co/wRT4FrOhni
noamparty photo