שלום לכם

ברוך ד’, לאחר שנה של פעילות מאומצת, הממשלה הרעה בראשות בנט-לפיד סיימה את דרכה. הסתיים פרק הפגיעות הקשות בזהותה היהודית של המדינה, ובעז”ה ממש בקרוב יחל פרק התיקון. לא נסתפק בהחזרת המצב לקדמותו, אלא נפעל מתוך הקואליציה לחזק את זהותה היהודית של מדינתנו, ולהקים את הרשות הלאומית ‘מגן העם’ שתאתר, תמפה ותבלום את ההתערבויות הזרות בחינוך, בצבא, במשטרה, בפרקליטות ובשאר מערכות השלטון.

ייתכן שאנו עומדים בפתחה של מערכת בחירות. נעם תפעל להמשיך את האחדות המצויינת עם עוצמה יהודית והציונות הדתית, כשבתוך הסיעה המאוחדת תמשיך מפלגת נעם להרים את דגל הזהות היהודית של המדינה, ובעזרת ד’ נראה הצלחה גדולה בבחירות הקרובות!

שבת שלום ובשורות טובות!

ח”כ אבי מעוז

מפלגת נעם בקמפיין חדש לחזיוק הזהות היהודית

במקביל לתהליכי פיזור הכנסת, מפלגת נעם השיקה קמפיין תחת הכותרת – רק הזהות היהודית תחזק את ישראל. כחלק מהקמפיין, יצאו פעילי המפלגה למבצע ‘פנים אל פנים’ ביישובים ושכונות שונות של הציבור הדתי לאומי, ויחולקו חומרים שמסבירים כי כל החולשות שנחשפו שממשלה האחרונה נובעות מדבר אחד – הפגיעה הקשה בזהותה היהודית של המדינה.

ח״כ אבי מעוז: “הממשלה שחולפת ועוברת מן העולם, ממשלת מדינת כל אזרחיה, שעניינה העיקרי היה לעקור את הזהות היהודית מן המדינה, לעקור את הלב של המדינה, את הזהות היהודית, מפרקת את עצמה מבפנים. כעת הזמן להרכיב ממשלה יהודית-לאומית בה נוכל לתקן את הנזקים ולחזק את הזהות היהודית של מדינתנו”.

 

מיישוב ליישוב ומדלת לדלת: פעילי נעם יוצאים למבצע פנים אל פנים

מול הפגיעות בזהות היהודית, ולקראת הבחירות הקרבות, פעילי נעם יוצאים לשטח.

מבצע ‘פנים אל פנים’ לחיזוק הזהות היהודית ולחיזוק ההתפקדות לנעם יצא השבוע לדרך, בכנס פעילים בהשתתפות הרב צבי טאו, ח”כ אבי מעוז ומנכ”ל המפלגה אלקנה באב”ד. הרב טאו אמר: “יש ציפיה בלבבות וציפיה בנשמות לשמוע את הדברים הטובים והישרים הללו. טיפת טל חיים להחיות אותם בתוך האוירה החונקת. לכן הדברים חשובים בכפל כפלים. בכוח הלימוד והשקידה שברוך ד’ הולכת ומתרבה, כך גם הפעילות תלך ותתגבר. כל פעולה היא מגה פעולה, היא ניצוץ שיכול להביא לאור גדול”

 

נאום 'הבורג והאום' של ח"כ מעוז: על הנדסת מכונות והטרלול הפרוגרסיבי

“ה’נאורים’ עם עקרון השוויון הסיתו את האום”, כך סיפר ח”כ מעוז במשל שנשא על ערך השוויון הפוסטמודרני. “את מנוצלת. מקטינים אותך. מגבילים אותך להברגה, לגובה ולתיפקוד מסוימים. תמרדי. העיקרון המוחלט הוא שוויון. התחילו להקטין את הברגים ולהגדיל את האומים. פחות יעילות. אבל איכשהו נסבל.. בשנים הבאות היו אסונות נוראיים. מטוסים התפרקו באוויר, רכבות התרסקו. מכונות התפוצצו. אבל אסור היה לציין את הסיבה. ומי שטען זאת כונה אומופוב”.

 

הרב טאו לפעילי נעם: "כל פעולה היא ניצוץ שיכול להדליק אור"

בכנס פעילי נעם לקראת מבצע פנים אל פנים, דיבר הרב צבי טאו על המערכה מול ארגוני הפוסטמודרנה, ועל הצורך לצאת ולפעול: “לא שייך בכלל לשאול האם ראוי לבטל על זה תורה… יש ציפיה בלבבות וציפיה בנשמות לשמוע את הדברים הטובים והישרים הללו. טיפת טל חיים להחיות אותם בתוך האוירה החונקת. לכן הדברים חשובים בכפל כפלים. בכוח הלימוד והשקידה שברוך ד’ הולכת ומתרבה, כך גם הפעילות תלך ותתגבר. כל פעולה היא מגה פעולה, ניצוץ שיכול להביא לאור גדול”.

הדרישה של ח"כ מעוז מהממשלה שתקום

ח”כ אבי מעוז ערך ביקור בישיבה התיכונית בכרמי קטיף. מעוז סיפר לתלמידים על המערכה על הזהות היהודית, ולשאלת אחד התלמידים איזה תפקיד ידרוש בכדי לחזק את הזהות היהודית ענה: 
“הדרישה הראשונה לא תהיה לתפקיד, אלא ליישם את תוכנית ‘מגן העם’ שהכנו. התוכנית כוללת הקמת רשות ממשלתית, כמו רשות הסייבר, שתפקידה יהיה לזהות ולבלום את חדירת התכנים וסוכני השינוי הפרוגרסיביים במשטרה, בצבא, במשרד החינוך, בפרקליטות – בכל מקום נכנסו הנציגים של תנועות הפרוגרס”. 

הצעת החוק של ח"כ מעוז שתחזק את המשפחה בישראל

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז הגיש הצעת חוק, אשר תיתן מענה לניסיונות השונים של גורמי שמאל רדיקלי לפגוע בערך המשפחה.
על פי הצעת החוק, יחוייבו המשרדים הממשלתיים לציין בטפסים הרשמיים ‘שם האב’ ו’שם האם’. בדברי ההסבר לחוק נכתב: “בעקבות הסתה כנגד ערכי היהדות ותורת ישראל, הכריזו לאחרונה מספר שרים על כוונתם לשנות את הטפסים הממשלתיים, בהתאם לתפיסות רדיקאליות, ולשנות את המונח “שם האב” ו”שם האם” ל”הורה 1″ ו”הורה 2″.
צילום: שאטרסטוק

ח"כ מעוז לבועז גולן: הזהות היהודית זה לב העניין

ח”כ אבי מעוז התראיין לבועז גולן, בתוכנית האולפן הפתוח בערוץ 14. מעוז אמר כי יש שני משרדים שצריך לתקן מהיסוד: משרד המשפטים ומשרד החינוך. “צריך לנקות את כל המערכות הציבוריות של המדינה מהאג’נדות הזרות, ולהחזיר אותם לזהות היהודית”. 

מעוז סיפר כי מבצע ההתפקדות למפלגה מאוד מצליח, “השטח, היכולת להוציא אלפי פעילים – יש לנעם, ואין לאף אחד אחר. מי שרוצה זהות יהודית למדינה – חייב את נעם בפנים”.

הנאומים של בנט ולפיד - הנדסת תודעה וזלזול באינטליגנציה של הציבור

בנאום ה-58 בסדרת נאומי דקה על הנדסת תודעה, אמר ח”כ אבי מעוז: “בנט אמר שהוא פועל כדי למנוע כאוס לטובת המדינה. אשתקד הוא אמר שהכי חשוב זה למנוע בחירות חמישיות. החליפי אמר שבנט שם את המדינה לפני האינטרס האישי. עוד הנדסת תודעה וזלזול באינטליגנציה של הציבור. הרי במערכות הבחירות האחרונות רצון העם בממשלת ימין היה ברור”. מעוז המליץ לעם ישראל “להצביע שוב, והפעם ביתר שאת, בעד הקמת ממשלה יהודית-לאומית חזקה, ולא ליפול בפח הנדסת התודעה במערכת הבחירות הקרובה”

בלי לגיטימציה ובלי אמון - הממשלה התעללה באזרחיה במשך שנה שלימה

“כבוד הנשיא נפל בפח הנדסת התודעה של קרן וקסנר, שבאה לכאורה להשביח את השירות הציבורי, ובפועל, פועלת כמכונת הנדסת תודעה משומנת” כך אמר ח”כ אבי מעוז בנאום נוסף בסדרת הנאומים על הנדסת תודעה, בעקבות פגישת הנשיא הרצוג עם בוגרי הקרן. “מאות בעלי תפקידים בכירים בשירות הציבורי עברו אצלה תהליך חינוך מחדש של תפיסות השמאל הרדיקלי והפוסטמודרני… ראשי הקרן בארץ קשורים בקשר הדוק לארגוני שמאל, הנשיאה של הקרן העולמית היא רבה רפורמית, הסגן שלה היה חבר בארגון השמאל הקיצוני ג’יי סטריט, ובין מקימי עמותת הבוגרים שלה נמצאים מנכ”לים לשעבר של הקרן לישראל חדשה” סיפר מעוז.

 

"חייבים להעלות את שכר המורים כראוי"

יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז הביע תמיכה במאבק המורים להעלאת שכר המורים המתחילים:

“מקצוע ההוראה אחד החשובים ביותר במדינת ישראל. וכדי לשמר את המורים במערכת ולתמרץ אותם, חייבים להעלות את שכר המורים כראוי. אני תומך במאבק המורים להעלאת שכרם של המורים המתחילים באופן שישמר אותם במערכת ויתמרץ עוד ועוד אנשים לעבור למקצוע ההוראה, וכדי שהמורים יהיו איכותיים. למורי ישראל ברכת חזק ואמץ במאבקכם הצודק”.

 

צילום: שאטרסטוק

"טרלול מוחלט. הורים - אל תפקירו את ילדיכם!"

“טרלול מוחלט. הורים – אל תפקירו את ילדיכם!” כך אמר ח”כ מעוז על הניסוי שנעשה בגנים על ילדי ישראל. בתוכנית ריקלין ושות’ עם שמעון ריקלין התייחס ח”כ אבי מעוז למגוון סוגיות שעל הפרק.
ח”כ מעוז סיפר על פנייתו לשרת החינוך בעקבות פיילוט הגנים הא-מגדריים: “זה טרלול מוחלט, לא עולה על הדעת שעושים ניסויים על ילדים קטנים. הורים – אל תפקירו את ילדכם”.
מעוז התייחס גם לעליה להר הבית ואמר: “עמדת מפלגת נעם היא כמו עמדת הרבנים הראשיים לדורותיהם: אסור לאף יהודי לעלות להר הבית, זהו מקום עם קדושה מיוחדת”.

 

 

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה