שלום לכם

מערכת הבחירות נמשכת, ומערך השטח של נעם מוכיח שוב את עוצמתו. זו עוצמה שנובעת מהחיבור של רבנים ענקיים שלאורם אנו הולכים, עם עוצמות החיים של הנוער שמוצא בתוכו את הנכונות וההתגייסות לעבוד למען המדינה וזהותה היהודית. 

בביקורי השבוע במאהל נעם בחוף גולן שמחתי לפגוש את העוצמה הזו. צעירים מתנדבים שסיימו יום שלם של פעילות בצמתי הצפון, בשמש הקופחת, התכנסו לתפילה, שיעור תורה ושיחה על הדרכים לחזק את הזהות היהודית של המדינה. ראיתי בעיניהם את השמחה, ההתמסרות והרוח הגדולה שנושאת אותם ושמחזקת מאוד את עוצמתה של מפלגת נעם. 

נמשיך בעוצמות האלה לחזק את הזהות היהודית, ובשיתוף פעולה טוב עם שותפים פוליטיים נביא להישג פוליטי גדול בעז”ה בבחירות הקרובות.

שבת שלום ובשורות טובות!
ח”כ אבי מעוז

במרכז, בירושלים, בדרום ובצפון: פעילי נעם חורשים את הארץ

עם התקדמות קמפיין הבחירות, פעילי השטח והמתנדבים של מפלגת נעם מעלים הילוך. 

ארבעה מטות השטח – צפון, דרום, מרכז וירושלים – מפעילים כולם את הפעילים במגוון פעילויות ודרכים שכולן יחד מחזקות את המפלגה ואת הזהות היהודית של מדינת ישראל. 

בין היתר עומדים הפעילים בצמתים ונקודות מרכזיות עם שלטים וחומרי הסברה, ‘שוטפים’ רחובות מרכזיים בחלוקת חוברות הסברה מדלת לדלת, מקימים דוכנים ומשוחחים עם עוברים ושבים על הזהות היהודית של המדינה, וכן ‘מקשטים’ את הכבישים והרחובות בשלטי נעם. 

במחלקת לוגיסטיקה של מטה הבחירות מספרים כי השבוע חולקו 40,000 פליירים, נתלו 450 שלטים, הודבקו 300 מדבקות רשת גדולות על רכבים, וכן חולקו 10,000 חוברות הסברה בפעילות פנים אל פנים. 

ח״כ מעוז לועדת הבחירות: הפסיקו את השימוש 'בנקודה א-מגדרית'

בעקבות שימוש ב’נקודה א-מגדרית’ בפרסומי ועדת הבחירות, פנה יו”ר מפלגת נעם ח”כ אבי מעוז ליו”ר הועדה בדרישה להשתמש בשפה עברית תקינה בלבד.

מלבד העובדה שהאקדמיה ללשון מתנגדת לשימוש בנקודה הנ”ל, מקורה הוא אג’נדות רדיקליות, ששמו לעצמן למטרה לטשטש את ההבדלים שבין גברים לנשים” כתב ח”כ מעוז. “אני פונה אליכם בכדי שתתקנו בהקדם את אותו פרסום, ותחזרו לשימוש בעברית תיקנית, השפה שבה חזר עם ישראל להשתמש כחלק מתחייתו הלאומית”

 

צילום: לע"מ

ח"כ אבי מעוז בחוף גולן: "דיבור רצוף עם חברינו בציונות הדתית"

יו”ר נעם ח”כ אבי מעוז ביקר במאהל נעם בחוף גולן. בשיחה עם הפעילים במקום אמר מעוז: “הם קוראים לעצמם פרוגרס, אבל באמת הם רגרס, רוצים לחזור ללפני מתן תורה. הם תרבות הספק, ואנחנו שייכים לוודאות, “הודאי שמו כן תהילתו”. את הטירוף הזה, תרבות הספק, תרבות הפוסטמודרנה, צריך להוציא מכל המערכות!” 

מעוז הוסיף: “אנחנו בדיבור רצוף עם חברינו בציונות הדתית, כדי שנוכל לרוץ ביחד בבחירות הקרובות, ושום קול לא ילך לאיבוד. נעבור מעיר לעיר ומישוב לישוב, כדי להביא מצביעים לקלפי, כדי שהניצחון שלנו יהיה ברור וחד!

סרטון חדש: נעם חזקה = התיישבות חזקה

סרטון חדש שפרסמנו מראה כיצד מתייחסים חברי ממשלת לפד-ליברמן להתיישבות, ולעומתם כיצד מתייחסים אליה מי שמבינים כי מדינת ישראל היא מדינה יהודית. 

ח”כ אבי מעוז, יו”ר מפלגת נעם, שימש במשך שנים כמנכ”ל משרד השיכון, והוא זכה להיות שותף בהקמת יישובים צעירים ביהודה ושומרון – ואף נחקר במשטרה בעקבות כך. 

רק חיזוק הזהות היהודית של מדינת ישראל יביא לחיזוק ההתיישבות, מתוך חיבור אמיתי לצדקת דרכנו ולבעלותנו הנצחית על כל מרחבי ארצנו!

מאהל, בית כנסת וחמ"ל פעילות של נעם בחוף הכינרת

פעילים ומתנדבים של מפלגת נעם הקימו מאהל בחוף גולן / דוגה. המאהל משמש כמטה צפון של המפלגה, ישנים בו עשרות פעילים בכל לילה וביום הוא שוקק פעילים, מבקרים – וגם מתפללים שמצטרפים למנייני התפילה. 

בערבים מתקיימים במקום שיחות, שיעורי תורה והרצאות, והוא מהווה מוקד משיכה למטיילים רבים בצפון. בכל יום מגיעים למאהל נעם בדוגה מעל 500 מבקרים.

אז אם אתם מתכננים טיול בשבוע הקרוב בצפון – שריינו זמן בלו”ז לביקור במחנה הפעילים של נעם בחוף גולן!

 

הדבר הנכון - לשחזר את האיחוד המוצלח מהבחירות האחרונות

ח”כ אבי מעוז התראיין לאתר ערוץ 7. בין היתר סיפר מעוז: “כבר מספר שבועות אנחנו מנהלים מגעים עם הציונות הדתית מתוך מגמה שתביא לניצחון גדול לרשימה ובעיקר לגוש היהודי לאומי”. בהתייחסו לשיתוף הפעולה עם שאר המפלגות בסיעה אמר מעוז: :”אנחנו מפלגה עצמאית, ומה שעשינו לפני הבחירות לכנסת הקודמת זה הדבר הנכון ביותר לעשות, כלומר איחוד של שלוש מפלגות. אני חושב שזה נכון גם לקראת הבחירות הבאות”.

ח"כ מעוז למבקר המדינה: "פתח בבדיקה על התנהלות קריב"

בעקבות הפרסום של העיתונאי קלמן ליבסקינד, לפיו משרד התפוצות והשר נחמן שי תפרו מיזם ל”התחדשות יהודית” בעשרות מיליונים לעמותה קטנה בסיועו של ח”כ גלעד קריב, שיגר יו”ר נעם ח״כ אבי מעוז מכתב למבקר המדינה בו ביקש לפתוח בבדיקת המקרה. 
בין היתר כתב מעוז: “לפי הפרסום נראה כי מדובר במעשים חמורים של מרמה והפרת אמונים, ואני קורא לך להודיע על פתיחת בדיקה מקיפה”.

 

נעם מובילה את המערכה על ילדי ישראל מול "תרבות הספק" הרגרסיבית

בריאיון למתי טוכפלד בגלי ישראל הסביר ח”כ אבי מעוז על הייחודיות של נעם בתור המפלגה שמובילה את המערכה על הזהות היהודית: “היחידים שמובילים את המערכה נגד ארגוני הפוסט מודרנה והפרוגרסיביות, או הרגרסיביות כפי שראוי לקרוא לזה, זה נעם. ובלי נעם אף אחד לא ידבר על התרבות ועל הערכים האלה שחודרים למערכת החינוך, שמביאים להתעללות בילדי ישראל. מכניסים להם את הספק הזה. תרבות הספק הזו, היחידים שנלחמים נגדה זה נעם”.

 

"מינוי מזוז בעת ממשלת מעבר הוא שחיתות"

“אין דרך אחרת לומר את זה: מינוי מני מזוז בעת ממשלת מעבר לתקופה של שמונה שנים זו שחיתות” כך אמר ח”כ אבי מעוז לגדי נס, בריאיון לרדיו 103FM.

מעוז התייחס גם למשא ומתן במפלגות הדתיות-לאומיות, אמר ח”כ מעוז: “הוכחנו שאנחנו הרשימה הכי מגובשת והכי חרוצה. הרכב מנצח לא מחליפים, ואני מעריך שבסופו של דבר נמצא את הדרך”.

 

תומכים למען הזהות היהודית של המדינה